"Supermodels" Privalumai

1

Esame pirmoji ir vienintelė agentūra Lietuvoje geriems naujiems veidams mokanti modelio stipendiją

2

Investuojame laiką ir pinigus, mūsų paslaugos modeliams yra nemokamos. Visas išlaidas apmokame MES.

3

Esame vienintelė agentūra turinti savo Mados Žurnalą JURGITA, bei tarptautinę bendruomenę jurgita.com

 

Atsiliepimai

Mano dukrą modelių agentūra atsirinko, kai jai buvo 14 metų. Žiūrėjome labai priešiškai, kadangi esame prisiklausę įvairiausių gandų ir buvome labai įtarūs. Vistik agentūros atstovai įkalbėjo atvykti susipažinti. Nuo tos dienos draugaujame, o mūsų mergaitę auginame visi kartu. Džiaugiamės agentūros požiūriu į jauną asmenybę ir jos išsilavinimą. 
Živilės mama
Supermodels yra mano šeima ir pirmų kelionių metu jaučiau ypatingai daug paramos ir šilumos. Atėjau čia būdama vaikas, o mane visi agentūros darbuotojai meiliai vadino leliuku. Praktiškai visas jaunutes taip vadina :) Pradžioje atrodė juokinga, o dabar prabėgus tiek metų ir pažiūrėjus atgal ir pati matau koks anuomet buvau leliukas. Dabar jau visa "pana", todėl į agentūrą atsivedžiau ir savo draugą. Stengiamės keliauti kartu, net meilė su šiuo darbu suderinama.
Gerda
Į modelių agentūrą atėjau manydama, kad esu negraži. Agentūros darbuotojai mane ypatingai palaikė, rūpinosi ir tikėjo mano sėkme, laikui bėgant tai mane įkvėpė ir as jais patikėjau. Kiekvieną kartą susitikus gaunu ypatingai daug palaikymo ir motyvacijos. Tai mane veda į priekį, dabar tikiu, kad tikrai būsiu geras modelis. Supermodels privertė mane patikėti, kad būti kitokia yra gražu. Už tai esu labai dėkinga, nes dabar žiūriu į gyvenimą pakelta galva.
Modelis, nenorėjęs skelbti vardo

Agentūra "Supermodels" kas tai?

Modelių Agentūra "Supermodels" įkurta 2001 metais. Dešimtmetę patirtį turinti agentūra šiuo metu dirba tik su išskirtiniais, aukščiausio lygio modeliais. "Supermodels" modeliais tapusias paneles, modelių agentūra lepina išskirtiniu dėmesiu, investuoja galybę laiko, bei finansinių resursų tam, kad modeliai pasiektų pačių didžiausių rezultatų mados industrijoje. Kaip ir visos legalios, bei reputabilios modelių agentūros, Supermodels pasirašo griežtas priveligijuotas sutartis. "Supermodels" modeliams modelių agentūroje niekas nekainuoja, priešingai - naujiems veidams, kurie nori ir stengiasi būti gerais modeliais, agentūra moka modelio stipendiją.
Merginos neatitinkančios pačių aukščiausių mados standartų kviečiamos į naujai sukurtą "Supermodels" padalinį - NEW FACES, kuriame individualiai kiekvienai panelei bus pasiūlytos maksimalios galimybės tobulėti, bei siekti karjeros aukštumų.
"Supermodels" priklauso tarptautinei modelių ir modelių agentūrų asociacijai M.A.M.A., kuri gina modelių ir modelių agentūrų interesus. Asociacijai M.A.M.A. priklauso tik patikimos ir sąžiningai dirbančios modelių agentūros, gerbiančios modelių interesus.

Modelių agentūra madingiems žmonėms leidžia žurnalą JURGITA. taipogi prižiūri didžiausią modeliams skirtą puslapį Lietuvoje jurgita.lt, bei visame pasaulyje populiarų internetinį žurnalą jurgita.com, kuriame apsilanko dešimtys tūkstančių vartotojų kasdien.
Žurnale, bei puslapiuose galima rasti su modelių rinka, bei mados industrija susijusius įvairius atsakymus, patarimus, sėkmės istorijas, bei darbo rezultatus.

Agentūros su kuriomis bendradarbiaujame

"Supermodels" modelių agentūra dirba tik su isskirtinai pačiomis geriausiomis Modelių agentūromis visame pasaulyje. Agentūra iš kitų modelių agentūrų Lietuvoje išsiskiria tuo, kad neturi jokių išskrirtinių įsipareigojimų, bei apribojimų su kuo turėtų dirbti. Panelės dirba visose didžiausiose modelių agentūrose, kaip: IMG, NEXT, ELITE, WOMEN, FORD, MAJOR, UNO, BRAVO, DONNA, ONE, TRUMP, MODELWERK, AVE bei daugelyje kitų. Visą informaciją galima rasti modelių agentūros naujienose.

Kaip prisijungti prie mūsų didelės šeimynos

Besirenkant modelių agentūra, panelėms ir vaikinams iškyla daugybė klausimų. Daugelį jų susisteminome ir sukūrėme DUK (dažnai užduodamų klausimų dalį). Čia rasite atsakymus į jums rūpimus klausimus susijusius su modelio karjera, bei galėsite užduoti sąvajį klausimą internetu, jei atsakymo sąraše nerasite. DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI BEI ATSAKYMAI

Visos norinčios prisijungti prie vienos sėkmingiausių modelių agentūrų Lietuvoje yra kviečiamos užpildyti registracijos formą ir laukti kol su jumis susisiekt modelių agentūros atstovai.

Registruotis

Priimame darbo dienomis I-V 10-17val.
Prieš atvykstant susiderinkite susitikimo laiką telefonu.


 

"Supermodels" Komanda

Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis

Savininkas

Jurgita Kiguolė

Jurgita Kiguolė

Savininkė


Jolanata Montvilaite

Jolanta Montvilaitė

Modelių vadybininkė

Rūta Macionytė

Rūta Macionytė

Modelių vadybininkė

Julija Jakstaite

Julija Jakštaitė

Modelių vadybininkė