Modelių Agentūros Lietuvoje

Lietuvoje yra labai mažai informacijos apie modelių agentūras. Tokioje mažoje rinkoje susikūrė per daug įvairių modelių agentūrų, todėl labai svarbu žinoti ką teisingai pasirinkti. Vienos agentūros tegali pasiūlyti tik mokamas foto paslaugas, kitos tik darbus Lietuvos rinkoje, su uzsieniu dirbančios modelių agentūros turi skirtingus partnerius, skirtingas galimybes modelio ugdymui, skirtingą patirtį. Labai svarbu pasirinkti teisingai, Nėra vienos visiškos tiesos, kas gali būti geriausia vienam modeliui, nebutinai bus geriausia kitam. Šiame straipsnyje pateikiamos visos lietuvoje dirbančios ir nebedirbančios modelių agentūros:

Tyrimas: Lietuvos modelių agentūrų veikla. Informacija atnaujinta 05.2012. Tyrimo šaltiniai ir priemonės:

  • Žurnalas "JURGITA";
  • Nepriklausomas vartotojų tyrimas;
  • Lietuvos ir Užsienio Klientų apklausa;
  • Pasaulinės Modelių ir Modelių agentų asociacijos M.A.M.A. duomenys.


M.A.M.A asociacija griežtai prižiūri motininių modelių agentūrų darbą ir suteikia naryste tik tinkamai veiklą vykdačioms agentūros. Agentūros nepriklausančios M.A.M.A asociacijai neatitinka griežtų reikalavimų ir darbo standartų, todel modelis jose negali jaustis pilnai saugus. Būtina pasitikrinti ar agentūra priklauso šiai asociacijai. M.A.M.A. patvirtintos agentūros Lietuvoje.

Žurnalas JURGITA įsipareigoja savo skaitytojams pateikti šviežią informaciją apie Lietuvoje veikiančias agentūras. Modelių agentūros Lietuvoje.
2011 metais dauguma Lietuvos modelių agentūrų noriai pateikė informaciją apie save, bei savo modelius.

Išanalizuovus gautus duomenis žurnalas "Jurgita" pateikia tokį lietuvos modelių agentūrų TOP5:
PASTABA: penketukas sudarytas ne pagal svarbą ar reikšmingumą. Tiesiog šios agentūros savo veiklos rezultatais bei pažangos siekiais nusipelno geriausiųjų vardo: „Baltic Model Management“, „Supermodels“, „Image group“, „Modilina“, „PMST“.

 

Modelių Agentūrų Lietuvoje top 5

 

Supermodels Model Management -> Populiarūs modeliai: Erika Labanauskaitė, Gerda Obelieniūtė, Agnė Kunevičiūtė, Ugnė Eniulaitytė, Rima Triškutė, Kristina Gromovaitė, Saulė Šilinytė, Agota Lukšaitė, Agnė Nakrošiūtė

Baltic Model Management
-> Populiarūs modeliai: Dovilė Viršilaitė, Julija Steponavičiūtė, Patricija Žilinskaitė, Oksana Gedroit, Agnė Petkutė, Danguolė Stanickaitė, Jovita Misevičiūtė, Svetlana Lazareva.

Image Group -> Populiarūs modeliai: Eglė Tvirbutaitė, Rasa Žukauskaitė, Ernesta Petkevičiūtė, Lina Navickaitė.

Modilinos Model Management
-> Populiarūs modeliai: Simona Starkutė, Jandra Džiaugytė, Eglė Tereikaitė, Alina Andriušytė, Vaida Monciūtė.

PMST -> Populiarūs modeliai: Giedrė Dukauskaitė, Aušra B., Gabrielė D., Deimantė M., Lina, BeeGee, Jean, Jone.

 

Kitos Lietuvos rinkoje veikiančios

modelių agentūros:


„Olialia models“. Vos prieš porą metų Vilniuje susikūrusi agentūra bendradarbiauja su žinomomis užsienio agentūromis „IMG“, „Elite“, „Ford“, „Metropolitan“, „Bravo“ ir kitomis. Olialia models agentūra užsidarė. agentūra veiklą tęsia "RUTA models" vardu. Nuo pat veiklos pradžios agentūra savo modeliams siekia užtikrinti kuo didesnes perspektyvas pasaulinėje mados ir pramogų rinkoje. Agentūra aktyviai ieško potencialių užsienio partnerių, ir kartu su Elite modelių agentūra rengia konkursą pabaltijo šalims Elite Model Look.

„Major Amber models“. Prieš aštuonerius metus Vilniuje įkurta agentūra atstovavo pasaulinei modelių agentūrai „Metropolitan“. Nuo 2009 metų ji yra žinomos tarptautinės agentūros „Major Model Management“ atstovė Lietuvoje. „Major Amber Models“ agentūroje atrenkama mažiau modelių, tačiau jais siekiama pasirūpinti taip, kad būtų pateisinti jų lūkesčiai. Agentūra bendradarbiauja su žinomomis modelių agentūromis pasaulio mados sostinėse Milane, Paryžiuje, Londone ir Niujorke, taip pat su kitomis, įsikūrusiomis Vokietijoje, Ispanijoje, Graikijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Airijoje, Danijoje, Belgijoje. „Major Amber Models“ bendradarbiauja ir su garsiais Lietuvos dizaineriais ir populiariausiais žurnalais.

„Europe Centre models“. 2002 metais Kaune duris atvėrusi agentūra ieško merginų ir vaikinų žurnalams, podiumui, katalogams, komercinei reklamai. Į agentūrą taip pat priimami vaikai, kurie fotografuojasi reklamose bei yra auginami ir ruošiami profesionaliam modelio darbui. Agentūra bendradarbiauja su Niujorko, Los Andželo, Paryžiaus, Milano, Barselonos ir kitų miestų agentūromis.

„Deima“. Deimantės modelių agentūra įsikūrė 1994 metais Kaune. Šioje agentūroje laukiami įvairaus amžiaus modeliai, t. y. nuo naujagimio iki pagyvenusio žmogaus. Nemaža dalis „Deima“ agentūros modelių dirba Milano, Tokijaus, Niujorko, Paryžiaus agentūrose, tačiau daugelis jų skirti vietinei rinkai. „Deimantės“ modelių agentūroje vyksta grožio, elegancijos, sceninio elgesio pamokos, joje taip pat veikia „DEMO“ šokių studija bei vaikų mados teatras.

„Revanda“. Vilniaus agentūra „Revanda“ subūrusi nemažai merginų ir vaikinų modelių podiumui, mados šventėms, reklamoms bei renginiams. Ji rengia kasmetinį nacionalinį „Miss Tourism World Lithuania“ konkursą Lietuvoje bei nuolat vykdo atrankas į tarptautinius modelių ir grožio konkursus „Miss Bikini World“, „The Best Model of the World“, „Model of the World“ ir kitus. „Revanda“ taip pat organizuoja dalykinius, proginius ir laisvalaikio renginius. Ji rengia netradicines reklamines akcijas, teikia įvairias foto ir video paslaugas. „Revanda“ agentūros veikla daugiau orientuota į vietinę rinką.

„Madesa“. Lietuvos rinkai skirta modelių agentūra „Madesa“ savo veiklą pradėjo 2004 metais Klaipėdoje. Praėjusiais metais ji įkūrė savo grožio ir SPA centrą ir pakeitė pavadinimą. Šiandien grožio ir SPA centras bei modelių ir grožio studija – mokykla vadinama „Madesa Studio“. „Madesa Studio“ centras ne tik ieško modelių merginų ir vaikinų, bet ir organizuoja grožio ir mados renginius, kursus ir konkursus. Vienas jų – kasmetinis grožio ir talentų konkursas „Mis Paauglė 2011“.

„Mažoji Mis“. Danutės Elzbergienės estetinio lavinimo studija „Mažoji Mis“ Lietuvoje žinoma kaip didžiausią vaikų ir paauglių pasirinkimą turinti modelių agentūra. Modeliai dalyvauja įvairiuose reklaminiuose projektuose, žurnalų fotosesijose, madų demonstravimuose. Vilniuje, Kaune ir Utenoje veikiančioje studijoje vaikai mokomi šokio, sceninio judesio, vaidybos pagrindų, pozavimo.

„Vilnius Models“. Agentūra pradėjo darbą 2007 metais Vilniuje. Ją sudaro du padaliniai: modelių bei šokėjų ir mados bei pramoginių renginių organizavimo. Agentūra su sporto klubu „Impuls“ inicijuoja projektą „Sukurk Save“. „Vilnius Models“ agentūra teigia dirbanti su didžiausiomis renginių ir reklamos agentūromis bei prodiuserių kompanijomis visoje Lietuvoje ir užsienyje, tačiau tokia plati, prasminga ir įvairi veikla šiandien greičiau primena siekiamybę, o ne realybę.

„Pegasus“. Modelių Agentūra „Pegasus“ skirta įvairaus amžiaus modeliams ir fotomodeliams. Kaune įsikūrusios agentūros veikla orientuota į vietinę rinką. Agentūra teigia sulaukianti agentų iš garsių pasaulio modelių agentūrų, tačiau patvirtinančių tokį bendradarbiavimą pavyzdžių šiandien nepastebime. „Pegasus“ agentūroje veikia mados ir grožio studija, tuo pačiu vardu registruota ir kelionių agentūra.

„MG models“. „MG“ modelių agentūra įkurta 2010 metais. Tai nauja agentūra apie kurios pasiekimus ir išugdytus modelius informacijos rasti negalima.

„D-max models“. „D-max models“ agentūra duris atvėrė 2002 metais. Savo modeliams ji žadėjo kontraktus su žinomomis Paryžiaus, Milano, Tokijo, Niujorko modelių agentūromis. Tačiau šiuo metu už neteisėtus veiksmus jai draudžiama vykdyti savo veiklą Lietuvoje.

„Reconnoitre models“. „Reconnoitre models“ agentūra dar visai nauja agentūra Lietuvoje. Jokių apčiuopiamų pasiekimų, atrastų ir išugdytų modelių agentūra neturi.

 

Personažų agentūros Lietuvoje, Modelių ir Šokių studijos

Modelių ir grožio bei estetinio lavinimo mokyklos

 

„Catwalk“. Modelių mokykla Vilniuje ir Kaune. Tai estetinio lavinimo mokykla, skirta merginoms ir vaikinams, norintiems įgyti ar tobulinti modelio darbo įgūdžius. Modeliai turi galimybę įtraukti savo nuotraukas į internetinį modelių katalogą, dalyvauti modelių atrankose, žurnalų ir reklamų fotosesijose, demonstruoti drabužių kolekcijas bei išbandyti savo jėgas modelių konkursuose. 


„Editos kastingas“. Vilniuje įsikūrusi agentūra ieško ir parenka žmones reklamoms, televizijos ir kino filmams, televizijos laidoms. Ji dirba su visais Lietuvos, taip pat kai kuriomis užsienio reklamos ir kino gamybos kompanijomis bei užsakovais. „Editos kastingas“ turi didžiulę duomenų bazę, kurioje yra užsiregistravę Lietuvos aktoriai, šokėjai, muzikantai, dainininkai ir kiti įdomūs įvairaus amžiaus žmonės. Agentūra nuolat ieško naujų aktorių, modelių, reklamų ir spaudos projektų personažų.

„Žvaigždžių Takas“. Vilniaus studija „Žvaigždžių Takas“ užsiima šou veikla, į kurią įeina pradedančiųjų modelių ir fotomodelių, šokėjų ir didžėjų kursų mokymo programos. Pažengusius narius studija rengia įvairiems pramoginiams renginiams: konkursams, koncertams, televizijos projektams. „Žvaigždžių Takas“ bendradarbiauja su Lietuvos kino studija, „Baltijos televizija“ ir įvairiomis reklamos agentūromis, todėl suteikia galimybę dalyvauti kino ir televizijos laidų filmavimuose.

„Producing agency“. Savo veiklą pradėjo 2005 metais kaip šokėjų agentūra. Per šiuos metus plėtė savo veiklos sritis ir tapo prodiusavimo agentūra. Profesionalų komanda šiandien dirba su garsiais naktiniais klubais, žinomais renginių organizatoriais bei įmonėmis Lietuvoje ir užsienyje. Ji ieško modelių, aktorių, šokėjų, programų vedėjų ir kitų talentų, kuriuos siekia pristatyti pasaulinei rinkai. Anksčiau ši prodiusavimo agentūra vadinosi „Be you“.

„PureStar agency“. Vilniuje įsikūrusi šokėjų, dainininkų, muzikantų, didžėjų ir kitų talentų agentūra. Ieško ir modelių, tačiau neakcentuoja jų ruošimo profesionaliam modelio darbui. Agentūra užsiima filmų bei muzikos leidyba, klubų vakarėlių organizavimu.

„1 st agency“. Vilniaus šokėjų ir modelių agentūra, kurią sudaro jauna, ambicinga profesionalų komanda, dirbanti su garsiais naktiniais klubais, žinomais renginių organizatoriais užsienyje ir Lietuvoje.


Kitos Lietuvos modelių, personažų agentūros: Vaikinų modelių agentūra Vilniuje „First Face Model“ , vietinėje rinkoje dirbanti vaikų modelių agentūra „SV models“ , reklamos ir personažų agentūra „Geras Veidas“ , modelių katalogas internete, skirtas fotografams, reklamos kūrėjams ir žmonėms, norintiems išbandyti fotomodelio karjerą „Fotomodeliai.lt“ , erotinių modelių agentūros „Velvet models“ bei „X-models". 

Nedaug apie savo veiklą skelbiančios ar jos beveik nevykdančios agentūros: „Gmodels“, „Lite Models“, „Tomana – models“.

 

Veiklą nutraukusios modelių agentūros:

 

„Žavi blondinė“. Agentūra veikė nuo 2007 metų, tačiau 2009 metais įmonės steigėja UAB „Gerų idėjų namai“ pakeitė veiklą ir jos atsisakė.


„Mpmodels“. 2009 metais Klaipėdoje įsikūrusi agentūra specializavosi modelių, šokėjų, reklamos personažų, renginių srityje. Ji taip pat rengė vardinius vakarėlius didžiuosiuose šalies miestuose. Šiandien agentūros veikla yra sustabdyta.

„Amodelica“. Merginų ir vaikinų modelių agentūra Kaune veikė nuo 2006 metų. Ji bendradarbiavo ir su užsienio, ir su Lietuvos reklamos agentūromis, renginių organizatoriais, televizijomis. Agentūra taip pat atliko profesionalias menines fotosesijas. Prieš keletą metų agentūra buvo perpirkta. Šiuo metu ji yra pristabdžiusi savo veiklą, tačiau ateityje ją numato tęsti.

Taip pat veiklą nutraukusios organizacijos: „RIČIS models“, „LT models“, „Glitzmodels“, „Aksmera“.

Dėl nelegalios veiklos veiklą nutraukusios Lietuvos agentūros: „Perspektyvus Modelis“, „Kakadū“, „DM agency“, „Vita Lucci“.

 

455 Komentarai

Drauge pilde anketa ,,Madesa'' modeliu agenturoje, bet kai jau siunte savo duomenis ismete balta langa, su kazkokiu tinklapiu ir parasyta kad JPGE Paveikslelis, tai ar ji issiunte sawo duomenis ar kazkas ten netaip, gal galit pasakyti...?
Girl 2008-02-09 12:52:09
nu čia agentūros Supermodels svetainė, o ne Madesos. reiktų Madesos klausti, kas ten pas juos blogai.
Supermodels 2008-02-09 15:04:51
Kiek modeliai moka uz fotosesijas?
Aciu 2008-02-15 13:30:36
Išsami informacija apie fotosesijas ir fototestus aprašyta straipsnyje: fotosesija ir fototestas. http://www.supermodels.lt/lt/article-20.php
Supermodels 2008-02-15 14:01:59
o ka manote apie firma AMODELICA? ji kviete pasidaryti fotosesija uz 300 lt, nezinau ar apsimoka, nes nieko apie ja nesu girdejusi.ar ji tikrai rimta ir zinoma firma?
Vilma 2008-02-19 14:43:33
Neturime nuomonės apie Amodelica. tai jauna agentūra. Fotosesijos pasidarymas darbu negarantuoja, neaisku nei koks fotografas, nei koks planas dėl pačios taves. Iš tiek informacijos sunku ka atsakyti
Supermodels 2008-02-22 12:00:53
aisku.na o pavyzdziui jei as noriu tapti jusu ,,supermodels'' personazu, tai ka reiketu daryti? anketa uzpildziau, bet atsakymo dar negavau, tai galbut atvykti i agentura kaune?ar pirmiausia reikia sulaukti atsakymo?
Vilma 2008-02-22 15:06:21
Personažais norinčių tapti yra dar daugiau nei norinčių tapti modeliais. Deja šiuo metu daugiausia reikalingi apie 30 metų solidūs vyriškiai. Tam kad būtumįte įtraukti 5 personažų Duomenų Bazę, taip pat būtina atvykti. Buitinių nuotraukėlių ir niekada gyvai nematytų žmonių, užsakovams niekas nesiunčia.
Supermodels 2008-02-22 18:17:23
o atvykti i kaune esancia jusu firma galima bet kada ar reikia registruotis? beje ar reikai atvykti su tevais ar galima ir vienai?
Vilma 2008-02-22 18:52:19
taigi parašyta prie kontaktų: Kiekvieną darbo dieną, nuo 13 iki 17val., modelių ir kastingo agentūroje „Supermodels“, laukiami nauji veidai. Galima atvykti ir su tėvais ir be. Į tuos pačius klausimus nebe atsakinėsime.
Supermodels 2008-02-23 11:08:54
nemaciau. aciu kad pasakete
Vilma 2008-02-23 12:06:27
as jums siunciau savo anketa nes noriu tapti modeliu,atsakymo nesulaukiaujau apie menesi,tai reiskia kad as jums nepatikau?ar dar verta tiketis kad pastebesite mane?
Lina 2008-02-29 14:40:32
Priežastys dėl ko negavote atsakymo gali būti įvairios: Negavome anketos, sunku ką buvo įžiūrėti nuotraukose, netiko duomenys, blogai nurodyta kontaktinė informacija ir taip toliau. Paprasčiausia atvykti į agentūra.
Supermodels 2008-02-29 15:06:43
priklausau siai agenturai. nepaprastai malonus kolektyvas. nuolat susirasinejame emailu, nes as is vilniaus, o agentura isikurusi kaune. is fotosesijos, kuri kainavo 300lt gavau mazdaug 250 nuotrauku. esu begalo patenkinta, nes agentura vis plecia savo rysius.
amodelica 2008-03-02 14:09:51
aš taip pat iš amodelicos. Taip pat atsiliepimai labai geri.
mm 2008-03-04 22:29:46
o kodel man modelicoj pasake kad uz 400 lt fotosesija?
waikinas 2008-03-05 18:20:47
na, neŽinau, aš kadangi jau senokai priklausau tai agentūrai, tai galbūt kažkas ten pasikeitė.. gal nuotraukos kokybiškesnės ar dar kas
mm 2008-03-05 19:07:54
aciu...man pasiule ten dirbti...o ten waikinai populiarus.ta prasme ar juos daznai uzsako uzsakowai?;D
waikinas 2008-03-06 14:27:16
lb pritariu kad malonus kolektyvas...ir as susirasineju per email...lygtais su agne susirasineju..noriu waziuot i ten...ar kazin werta paciam darytis fotosesija o ne pas juos?amodelicoj ta prasme ?;]
waikinas 2008-03-06 14:29:01
as esu vaikinas...nuo kiek metu pas jsu galima dirbti modeliais?ta prasme vaikinai?
norintis sirbti su supermodels 2008-03-06 19:05:01
Vaikinų modelių asmenine vadyba neužsiimame. O vaikinams kaip reklamos personažams nėra amžiaus ribų.
Supermodels 2008-03-06 19:23:15
tiesą pasakius, vienos agentūros sąvininkė pasakė, jog Amodelicoj tik fotosesijas daro, daugiau joks darbas ten nevyksta. Išties būtų įdomu daugiau sužinoti apie šią agentūra.. Ar yra apskritai joje modelių, kurie gauna užsakymus ir pan. Ar tik nebus čia dar viena agentūra "apgavikė" :)))
;) 2008-03-06 19:55:16
man tai juokingai ir vaikiskai skamba tas jusu pasakymas: nauja,bando ilisti i rinka...Toks poziuris susidaro,kad supermodels pati geriausia agentura Lietuvoje,ir vienintele,bent man zinoma,agentura,kuri aprasineja kiekviena agentura,ir issako savo nuomone...Kazkaip keistai jus cia..
idomu 2008-03-09 12:23:05
Supermodels ne vienintelė agentūra (tą galite matyti iš sąrašo) ir net nelaiko savęs pirmaujančia agentūra. Džiaukitės, kad apskritai informacija apie agentūras pateikiama, nes paskui būna daug ašarų, kai papuolama į arabų šeichų rankas ar prostitucijos pinkles.
Supermodels 2008-03-09 12:44:27
''amodelica'' ir ''mm'' ar agenturoje ''Amodelica'' vykdomos tik fotosesijos ar ir vazineja i uzsieni? Ir ka darote tada, kai nusifotografuojate fotosesijai?
Asha 2008-03-09 16:47:53
na kadangi cia klausimus galima uzdavineti apie VISAS agenturas tai ir paklausiu : kodel nera jokios informacijos apie G models?
g 2008-03-10 09:37:30
Todėl kad tai labai nauja agentūra ir nelabai yra ką apie juos rašyt. Jiems Viskas dar ateityje, matysime ar sugebės prisitraukti potencialius modelius, kol kas dar negirdėjome ypatingų naujienų apie jų modelius nei Lietuvos, nei užsienio rinkose.
Supermodels 2008-03-10 10:08:20
sveiki :) o kodel nieko nerasote apie image-models (dabar vadinasi pmst) ? juk tai nera naujai isikurusi agentura...beto pasiekimu,kiek zinau,irgi turi(kad ir giedre D&G veidas).
Sandra 2008-03-10 14:01:17
Jūs akivaizdžiai maišote Image models ir PMST. Čia skirtingos agentūros. P Model Scout Team yra čekų agentūra, o ne lietuvių. Image models irgi nėra sena agentūra gyvuojanti vos kelis metus, aktyvios veiklos nepastebime. Pasiekimai?? Giedrės praradimą galima vadint pasiekimu? Ne image Models ją reprezentuoja šiuo metu. Pas mus važinėjantys skautai į Image Models neužsuka, nors aplanko kitas Lietuvos agentūras, musu keliai nesusikerta. neturime ką apie juos rašyt. Nebent pakartot tai ką parašėme čia ;)
Supermodels 2008-03-10 14:38:47
Apie x-models agentura gal kaa zinote?
Inga 2008-03-10 19:31:08
nesuprantu tada...tai kaip tada ta pati vadybininke agne yra abejose agenturose? tas pats vyras polas atvyksta i kastingus?
Sandra 2008-03-11 21:10:58
Mūsų žinios tuo ir baigiasi. Kaip ir minėjome mūsų keliai nesusikerta. Keliaudamos mūsų panelės sutinka modelių iš Baltic model, Major, Modilinos, Ecma, Metropolitan, D-max, su Image models susidurt neteko. Tas pats ir su atvažiuojančiom agentūrom, negirdėjome, kad užsuktų i Image models. Gal jie turi išskirtinius ryšius ir partnerius, to mes nežinome. Gal būt Pmst yra image models atstovai ar partneriai, o gal tiesiog mes klystame ir image models yra čekų agentūros padalinys Lietuvoje.... Kaip ir minėjome neturime apie juos informacijos, kad parašyti išsamų straipsnį. Tikrai nemanome, jog tai bloga agentūra, bet apie jos galimybes ir partnerius taip pat mažai ką žinome..
Supermodels 2008-03-11 21:48:52
X-models išgirdome pirmą kartą ;)
Supermodels 2008-03-11 21:49:48
taigi, dėl Amodelicos, vis dėl to, tie blogi gandai nepasitvirtino. Kita savaitę bus pasirašytas kontraktas su užsienio agnetūra :)
mm 2008-03-14 20:23:11
šaunu. ;) gal pasigirsite su kokia?
Supermodels 2008-03-15 04:09:13
sveiki! o ka monot apie velvetmodels? man siule ten apsilankyti, bet kiek zinau tai glamurine agentura...internete daugybe ju skelbimu, kad iesko merginu pozuoti, bet keista kazkaip...kad darbo skelbimuose siulytu agentura...
:))))))) 2008-03-15 15:51:58
Sveikos, na as pati esu Amodelica modeliukas. ten fotografai yra trys, ar keturi, visu pavardes puslapyje ir ju galerija tikrai superine:) dirba ir su uzieniu nes as pati ka tik gryzau is vienos keliones. labai rupestingi susirasinejom kiekviena diena, kai kutu mergaiciu ten agenturos visai jomis nesirupino...va dar ir sia extra panelej fotkinausi. jauni bet darbstus zmones ten tikrai
modeliukas 2008-03-17 15:34:43
taigi gavau pasliulyma amodelicos fotosesijai?? labai jau primiktinai man tai siule sake kad esu begalo perspaktyvi.. na ir net nzn ka dabar daryt nes man itartina kad pasake pasidaryk profesionale foto sesija pas mus arba susirask savo fotografa ir siulysime tave uzsakovems.. man tai pasirode gan itartina nes jei as pasidarysiu fotosesija pas kita ne ju fotografa jiem nusiusiu foto ir jie mene atseit uzsakovam siulys net patys niekada nemate?? kazkas itartino.. patarkita gal kasnors jei galit ka daryti.. beja taip pat siunciau anketa i metropolitan isju taip pat sulaukiau skambucio siule atvykt i vilniu.. bet atvykti neturiu dabar galimybes.. prasau patarkite ka darysti del amodelicos
xxx 2008-03-18 20:15:57
Nė viena normali agentūra nesiuntinėja modelių klientams niekada jo nematę. atsiustų nuotraukų nepakanka.
Supermodels 2008-03-19 00:36:12
o tai dmax dar nesumokejo tos baudos? nes as esu toje agenturoje ir bijau kad neuzdarytu;/
ina 2008-03-19 11:04:33
ne. Jie ne tik nesusimokėjo baudos, bet ir nepašalino šmeižiančio straipsnio, kaip liepė teismas, todėl teismų maratonas tęsiasi ir sumos tik didėja. Savo noru jie susimokėti nežada. Slapstosi nuo teisėsaugos, stengiasi nepriimti teisinių dokumentų, vilkina procesą. Bet kokiu atveju prekinis ženklas jau areštuotas ir tik laiko klausimas kada jis bus atimtas ir uždraustas naudoti. Uždraudus naudoti.
Supermodels 2008-03-19 11:14:00
Tikrai nesupykit, bet man atrodo, kad jus is save statot per didelia auka.Juk yra daug zmoniu kurie myli ir megsta jusu agentura ir tokiems visai nekelia jokiu problemu tie straipsniai is d-max.Yra tokiu kurie megsta d-max ir jiems irgi nekelia jokiu problemu straipsniai apie d-max.Kodel negalit visko ispresti draugiskai, be teismu,skandalu ir peikimu?Juk supermodels ir d-max yra vienodai geros agenturos.
Ilona 2008-03-19 14:23:22
Atsiprašome bet Šitas komentaras turėtų būti adresuotas DMAX, o ne mums. Tai jie užsiiminėja šmeižimu ir ne tik mūsų agentūros, jei nenorėjo visko išspręst draugiškai ir taikiai. Jie nenori to ir dabar. Mūsų pareiga yra ginti savo verslo interesus, o kokios to pasekmės nuo mūsų nepriklauso. Teismas sprendžia kas teisus ir kas ne.
Supermodels 2008-03-19 14:40:17
As nesuprantu kodel yra blogai jei pateikia alternatyva Amodelica? As jiems tikau, nes mano duomenys tinkami, dar paklause ko as is ju tikiuosi ir ka jie man gali pasiulyti....pasidariau kitur fotosesija, nes draugas daro, viskas tiko, tai kame beda? va kaip tik dalyvavau kirpimu ir madu sou per juos.....nuotraukos gi parodo kas ir kaip... jauna agentura bet nereiskia, kad apgavikai....palaukit, dar bus geresne nei visos kitos....
ina 2008-03-19 15:15:49
aga, as pas juos dariausi fotosesija, bet man tai laaabai patiko:) tokie mieli, uziima kelias valandas, labai draugiski, tevus net kartu kvieciasi:) o ir nuotraukos tikrai daug geresnes, nei kitu mano draugiu kurios priklauso kitoms atseit geriausioms agenturoms.... man atrodo kad jie tikrai bus vieni geriausiu...
jo 2008-03-19 15:18:50
cia as apie Amodelica jei ka:)
jo 2008-03-19 15:19:21
tai dabar man neiti i dmaxmodels nauju veidu atranka, nes jie gali buti uzdaryti? ar cia tikrai taip yra? ir ar apsimoka man tada eit pas juos? bet tik pas juos vienintelius nemokama fotosesija nes man tevai nemoka tokios sumos nors tikrai esu perspektyvus veidas.ka daryti, patarkite?
klausiu 2008-03-19 16:44:19
kodėl neit.. eik. Mes nesakome, kad ten bloga agentūra. Tiesiog turi problemų, kurios gali turėti labai prastas pasekmes... O šiaip iš kur ištraukiate tokius briedus, kad tik pas juos nemokama fotosesija? Tiek Modilinos, tiek Baltic Model, tiek Mes (Supermodels) tikrai perspektyviems veidams padaro fotosesijas. Prie viso to, bent jau pas mus, padaromos ir kompozitinės kortelės taip pat nemokamai.
Supermodels 2008-03-19 20:14:15
bet tai kitose agenturose paskui veliau is uzdirbtu pinigu isskaiciuos pinigus uz fotosesija,o dmax neiskaiciuoja... ar cia pas visus taip?:)
ree 2008-03-19 21:09:34
Daugybė fotosesijų apskritai organizuojama Barteriu ir paprastai nėra ką išskaičiuot. Be to jei jau pradedi uždirbti pinigus fotosesijos kaina tikrai nėra ta suma, kurios reiktu bijoti.
Supermodels 2008-03-19 21:15:36
o ka reiskia tas organizuojama BARTERIU?
klausiu 2008-03-19 21:42:19
Žodis Barteris reiškia, kad agentūra fotosesija gauna ne už pinigus, o už kitas paslaugas. Pvz kai ir lietuviškiems žurnalams modeliai duodami pigiai tam, kad vėliau nereikėtų mokėti jiems už agentūros reklamą.
Supermodels 2008-03-19 21:47:19
bet dmax ner tu vadinamuju barteriu,nes ten yra nuosavas fotografas:)
ree 2008-03-19 22:11:05
tai nieko nekeičia.
Supermodels 2008-03-19 22:17:15
o pas major image group irgi reikia moketi uz fotosesija ? o.O
neswarbu 2008-03-20 19:33:06
gal ka girdejot apie velvetmodels?
sssss 2008-03-22 12:55:21
man tain ta amodelica itartina nusiunciau nuotraukas su anketa parase kad idomiu bruozu mergaite esu ir kad noretu su manimi dirbti siule pasidaryti fotoseseja kad galetu mane siuliti uzsakovams ....kaip jie gali siuliti iskart dirbti su jais jei mane mate tik is nuotrauku
sandra 2008-03-23 14:24:44
o drauge pirma kart nuvare ir jau siulo sutarti pasirasyti ir po savaites i uzsieni vaziuot
sandra 2008-03-23 14:25:46
as ir pildžiau amodelikoi anketa, bet atsakymo jau kelias dienas nesulaukiu...
as 2008-03-23 18:03:56
as tai ta pacia diena gavau kai tik nusiunciau foto su anketa:)
sandra 2008-03-23 20:15:30
as irgi is amodelicos labai greit gavau ats.. o bet kiek itikinejo kad atvykcaiu arba bent jau pasidarycaiu fotosesija prof. ir atsiuscaiu jiem foto.. as nesuprantu tos agenturos.. tik esme kad atvykti nera man db galimybes.. bet gal kada nuvyksiu.. beja pastebejimas rase labai malonius laiskus.. net tai kad iskitu agenturu taip oficialiai prasome atvyktis musu adresas tox ir tox.. o cai taip maloniai is tos amodelicos.. nu nzn nzn
kare 2008-03-23 22:23:37
noreciau paklausti kokia geraiusia lietuvoje yra modeliu agentura? noreciau kazka su tai sieti :)
jurate 2008-03-24 14:52:13
Kiek jums Rita is Amodelicos parase kad kainuoja fotosesija? Vieniem 300lt, man 400lt, o kaip kitiem?
. 2008-03-24 21:44:57
man parase kad 300lt
sandra 2008-03-24 22:10:04
man ir300lt buvo
mm 2008-03-25 13:39:15
man irgi 300lt buvo
kare 2008-03-25 14:17:21
Galiu tiktai geru zodziu pamineti Supermodels agentura!! Nuostabus zmones, ismanantys savo darba ir su malonumu ji dirbantys. :) Saunuoliai
Model 2008-03-26 10:05:36
Labai gerą įspūdį paliko Supermodels rūpinimasis savo modeliais ir personažais. Juos lydi į kastingus, dalyvauja kartu renginiuose kiek teko matyti.. Smagu :> ne visur taip..
vat vat 2008-03-27 16:42:48
Aha jie tikri savo srities zinovai :)
Model 2008-03-27 18:32:13
as dariausi uz 400 fotosesija amodelicoj ir buvo sake kad brangs, tai vat ir brango...bet man tai 400 tikrai negaila, nes nuotraukos liux, o va drauge metropolitane daresi tai gavo 5 nuotraukas ir vaizdelis tikrai ne koks:) o as turiu 30 nuotrauku ir visos superines:D
aga 2008-03-28 18:26:09
noreciau paklausti,mano dukra 1.5 metu priklauso vienai agenturai,bet jai uz vasaros darbos nezada grazinti jos uzdirbtu pinigeliu,jau pavargom pas juos ju prasyti,ar tokiu atveju mes galim nutraukt su agentura kontrakta,jei jie patys nesilaiko kontrakto salygu? aciu
diana 2008-04-04 13:06:47
Taip. galima, jei tikrai priklausantys pinigai neišmokami.
Supermodels 2008-04-04 13:42:31
Jei prie aukstakulniu bateliu dar nesi pratusi, kokia avalyne reikia aveti agenturos atrankoje prie maudymosi kostiumelio?
Indre 2008-04-05 21:17:21
Oho kiek kastingu vyko gaila kad ir priklausau siai agenturai [akviesta nebuvau
!!! 2008-04-11 21:08:24
Indre: aukštakulnius atrankoje užsidėti reikia labai trumpai. Galima ir su bet kokia kita avalyne, bet rekomenduojame ir primigtinai prašome aukštakulnius turėti. Jei mergaitės viešai klausia, kodėl jos nepakviestos i kastingą, tai reiktų, kad pasirašytų savo tikruosius vardus, tada viešai galėtume atsakyti ir priežastis.
Supermodels 2008-04-13 11:23:00
Siunciau anketa i Amodelica is ten taip pat siule darytis fotosesija uz 300lt,bet kazkaip nieko neatrasiau ir nebesusiekem su ta agentura,po poros menesiu vel gavau laiska,kuriame rasoma :''Gal Tave isgazdino, kad is kart kvieciam fotosesijai? Gal tai, kad nepamatom is pradziu? Imames veiksmu ir kvieciam i musu agentura, sudalyvauti tikrai svarbiame kastinge, i kuri atvaziuoja Metropolitan agenturos Paryziuje atstovas Aymeric. Tai puikus sansas, net tik parodyti save ir paziuret, ar yra realiu sansu buti modeliu, tokioj garsioj pasaulio modeliu agenturoj, bet ir pamatyti mus, pakalbeti ko is musu tiketumeisi, bei ka mes galetumem pasiulyti.'' Dabar esu pasimetus ir nelabai zinau ka daryti,verta vaziuoti i ta kastinga ar ne.Nes vis del to agentura manes realiai net nera maciusi.Butu idomu suzinoti ar cia taip pat visus kviecia i ta kastinga,kaip ir fotosesija visiems siulo?
Viktorija 2008-04-13 17:48:43
Noreciau paklausti kokios galimybes ka nors pasiekti bunant modeliu cape towne?
Karolina 2008-04-13 17:49:40
Viktorija,nevisus į tą kastingą kviečia. O tu nuvyk, juk nepakenks:]
mm 2008-04-13 22:01:20
Viktorija, gal tas kastingas vyks balandzio 17d? jeigu taip, tai ir mane ten kviete nors dar gyvai nemate xD
xD 2008-04-16 20:39:35
Na kai tada atėjau į Jūsų agentūrą pokalbiui, buvau labai nustebinta draugiškumo ir nuostabaus bendravimo :) Paliko Super Models labai gerą yspūdį ;p Sakėte ateiti pavasarį kai priartėsiu prie 14 metų, taigi greitu metu sulauksite mano vizito ;DD Nekantriai jo laukiu :]~
Mažena 2008-04-22 21:50:40
Norejau paklausti ar einant pas jus butina tureti maudimuka? as labai kompleksuoju sawo kuna budama su juo
Edita 2008-04-24 16:28:44
jei nori but modeliu ismok nekompleksuot,su maudomuku ten turesi but butinai.
mmm 2008-04-27 20:18:51
Na, o as kai nusiunciau i amodelica anketa tai atsakyma gavau gal po savaites. sake kad esu idomiu veido bbruozu mergaite ir liepe atvykt i apziura. apie pinigus nieko neminejo. mano pussesere su svao daruge taip pat uzpilde amodelicoj anketa ir abi gavo toki pati atsakyma, kad jos yra idomiu bruozu mergaites ir liepe jom pasidaryt fotosesija uz 400 llitu. dabar as pirmadieni pas juos varau ir jorejau paklausti kad jei as jiem tiksiu man taip pat uz pirma fotosesija reikes pinigus moket?
Sigrida 2008-05-02 16:08:55
pakalbėsi su jais ir išsiaiškinsi viską juk :P
mm 2008-05-02 19:41:46
na taip rytoj ju paklausiu ir jei lieps darytis fotosesija uz 400 ar 300 tikrai nieko panasaus nesidarysiu nes jie juk apgauti gali. isvilios pinigus ir po fotosesijos an ledo liksiu
Sigrida 2008-05-04 12:00:35
bet jei nori but modeliu kiekwienoje agenturoje tas nuotraukas daryt turesi.
taip 2008-05-04 18:11:27
Norėtume perspėti, kad tikrai niekas negarantuoja, kad amodelicoj padaryta fotosesija tiks kitoms agentūroms.
Supermodels 2008-05-05 12:40:20
o tai jei liepiate darytis fotosesija modeliui ,tai reiskia kad jis perspektyvus ir galite uz ji sumoketi? ar ne uz visus sumokate, kuriems patariate fotosesija pasidaryti
keblu;D 2008-05-21 18:06:10
sveiki. ;) norecau paklausti. as turiu is fotosesijos mano manimu geru nuotrauku,norecau dirbti kurioj nors modeliu agenturoje,ir ten bent kiek uzdirbti. gal patartumete kur geriau kreptis. beje butu geriau Vilniuje.
maliavacka :D 2008-05-21 20:44:59
to Keblu: apmokame toms, kurios pasirašo sutartis. Tos dėl kurių dvejojame galime fototestą suorganizuoti už gerą kainą ir Žiūrėti kas gausis. to Maliavacka: yra visas sąrašas agentūrų šiame psl. Nuotraukos nebūtinai gali tikti, net jei tau jos ir atrodo geros.
Supermodels 2008-05-22 12:56:27
as pasidariau nuotraukas amodelicoj uz 200 lt praita pavasari gavau pakvietima nusifotografuoti paneles zurnale ir viskas tuam baigesi jie labai daug zada bet nieko nedaro. labai daug merginu jie apgauna siulydami pasidaryti nuotraukas jie pasiima pinigus ir viskas jokiu perspektyvu
:)P 2008-05-25 18:18:58
Jei buvau agenturoje, net gi gavau maza darbeli, ar yra galimybe gauti ka nors sudetingesnio, idomesnio? kaip renkate merginas kurias issiunciat i uzsieni? tikrai labai noreciau kur nors dalyvauti, bet pastaruoju metu pradedu abejoti - man atrodo, kad esu per stora, o sulieknet nepavyksta, nes mano dideli kaulai. Gal del to niekur neatitinku? aciu
Mergina 2008-06-07 19:30:35
ka manote apie pure star?
LELE 2008-06-14 15:09:26
purestar NĖRA modelių agentūra ;)
Supermodels 2008-06-15 15:39:43
Laba diena, Gal esate kas nors save mėginę agentūroje "Editos kastingas?" Ar patiko?
Inga 2008-06-26 17:15:00
Ar modeliu agentuta x-models yra patikima?
Dowilyte 2008-07-01 18:30:39
Mane kviete "editos kastingas". Sake reiks nusifotografuot ir dar nufilmuos ar ka ten, bet kolkas dar taip ir nebuvau ten...
Povilas 2008-07-04 21:28:18
Sveiki,pernai vasara atsiunciau i supermodels anketa su savo nuotraukomis ir duomenimis.Po poros dienu sulaukiau skambucio su kvietimu atvykti ir pasirodyti gyvai.Labai apsidziaugiau taciau nebuvau tikra del noro tapti modeliu.Stai dabar esu tam pasiryzus visu 100 %.Ar vis dar galiu atvykti ir as jums paskambinti pries atvykstant kaip man sake?
Živilė 2008-07-07 21:56:29
reikia pasiskambinti ir susitarti atvykimo dieną ir valandą.
Supermodels 2008-07-08 15:22:14
Aišku,ačiū.
Živilė 2008-07-08 17:39:45
O ar yra Vyru kokiu modeliu agenturos? ka daryti jei Vyras nori tapti modeliu :)
Paulius 2008-07-10 16:37:23
Jo, yra labai daug. Modeliu agenturu sarasas yra pateiktas siame puslapyje. Uzpildyk ju anketas ir lauk atsakymo ;)
Povilas 2008-07-10 20:51:12
Norejau paklasuti Super Models. Ar imanoma tapti pas jus modeliu ( ne reklamos personazu), jei esu 167 cm, taciau mano figura atitinka kitus matmenis ir isties esu fotogeniska. ;)
Indre 2008-07-13 18:36:55
Ten turejo buti 'paklausti' ;D
indre 2008-07-13 18:38:56
na juk negalima, jau kiek kartu sakė.. ;/ Vistiek ūgis LABAI svarbus yra.
mm 2008-07-13 20:06:17
čia klausė apie editos kastingą...tai vat..as siunčiau nuotraukas, mane pakvietė. Nufotkino, nufilmavo, padėkojo. šiaip malonios merginos ten buvo. na ir viskas tuom pasibaigė:) nepagalvokit kad giriuosi, bet man taip keista...visi aplinkiniai stebisi mano grožiu, o kiek buvau užregistravus agenturose, jokių pasiulymu negaunu..keistai vertina...
sss 2008-07-19 01:46:34
na zinok, kad pvz ir milano agenturose, i viena nueini tave kreivaake isvadina, tavo kompleksus susako, butus ir nebutus,oi kitoje kaip dievaite, dziaugiasi tavim, ir siaip tikrieji modeliai nera labai jau simpatiski ir aplinkiniai mazai kas ta grozi pastebi, agenturoms reikia standartu, pailgo smakro, dideles nosies, arba kazkuom issikirianciu is minios merginu, kad ir kastinguose milano uzsakovams krenta tarkim tavo grazios akys, milano tai butu zydros:) ar siaip koks bruozas..:) na va :D daug prirasiau, sss jei esi aukstesne nei 170 ten su kitais matmenimis ok viskas, tikrai bandyk, nenuleisk ranku
mj 2008-07-19 09:57:15
Ir visgi idomižu kaip yra su x-models agentura, gal kas tikrai esate susidure?
Inga 2008-07-21 11:52:42
mj o ka tiu siulai daryt?
. 2008-07-22 15:44:53
tai vat visi ir stebisi mano akim, nes didiles ir žydros, ir liekna esu, 170 cm. kartais net paklausia ar nesu modelis, bet...kažkaip truksta gal ryžto...nes kiek žinau reikia į kastingus vaiksčiot ir panašiai, o aš tik 3 agenturose užsiregistravausi duomenų bazėje. Bet kas tikrai siekia modelio karjeros linkiu sekmės ir kantrybės:) o ir man gal kada pasitaikys netikėtas šansas:):):)
sss 2008-07-25 00:05:13
. (85.232.128.51), siulau merginoms, jei jau yra noro, tai nepagaileti ir pastangu tam tikslui, nenuleist ranku;)
mj 2008-08-02 10:13:22
jei kilo kokiu nors nesklandumu, kreipkites el.p.:madesa@soon.com ir Jums mielai padesime!
Madesa 2008-08-14 12:31:41
Kiek moket reik supermodels agenturai uz fotosesija?
dd 2008-08-14 19:40:30
Jei mato, kad mergina yra perspektyvi - mokėti jai nereikia. Pinigus už fotosesija atsiima iš jos užsidirbtų pinigų dirbant modeliu . :) be to, patys Super Models fotosesijos nedaro, bet siunčia pas kokį nors gerą fotografą
ellie 2008-08-15 08:28:19
mj ką siūlot?
ddd 2008-09-11 13:41:41
noreciau pabandyt nueit..ugis tinka,esu 1.76 ir matmenys tinkami.tik dantys nera tiesus..i tai labai atsizvelgia?nesioju plokstele,bet iki atrankos tikrai neisteses:D
kami 2008-09-11 14:43:35
sveiki.Gal galetumet pasakyt ar modeliu agentura "madesa" klaipedoje nesivercja prostituciu verslu?ar si agentura patikima?kdl apie ja nera jokiu ziniu?lb laukiu ats.;]]
aisttee 2008-09-16 17:11:25
Jusu fotografas ziauuuriai galingas!!!!!! :D:D:D nerealus ciuvas :D
Mi 2008-09-19 15:35:19
tai i d-max modeliu agenturosa atranka net neiti ?nes ji slapstosi?
greta 2008-09-23 19:13:00
Duok tėveliams paskaityti medžiagą, jie manau supras kas ir kaip ir patars.
Supermodels 2008-09-23 19:57:07
o ar zinote ar metropolitan gera agentura
greta 2008-09-24 12:59:06
Ar dmaxmagament modeliu agentura yra teiseta ir gerai zinoma?
Am 2008-10-03 19:12:09
kur galima suzinoti daugiau informacijos apie ABCModels ?cia parasyta kad sukurta tik 2008 metais ir viskas, daugiau niekas nera zinoma?
paulina 2008-10-11 23:20:30
Am- del teisetumo tai kaip ir a la teiseta bet turejusi skandalu ir pan. ar zinoma tai tikrai zinoma, plakatai kvieciantys eiti i modeliu atranka vos ne ant kiekvieno kampo, bet jei esi perspektyvus modelis, turi ugi gera bei kitus duomenis siulau bandyt eiti i kiek geresniu atsiliepimu turincia agentura;]
paulina 2008-10-11 23:22:36
greta- kei kzinau gan gera, del patikimumo tai tikrai, ten viena drauge yra mano ir jai viskas ten egrai, dar viena pazistama irgi ten.;]
paulina 2008-10-13 21:36:20
kas per agentura? http://www.simplytop.net/
Spyglius 2008-10-21 22:35:43
Ką galit pasakyti apie agentūrą''Revanda''? ar yra čia žmonių iš šios agentūros?
Karelyte 2008-10-22 12:49:44
toje simplytop vien jusus modeliai vos ne :O kaip cia suprast?
... 2008-10-24 19:21:31
Ką galit pasakyti apie agentūrą''Revanda''?
Karelyte 2008-10-26 19:32:39
Sveiki. turiu dar viena klausima. esu fotogenishka,bei simpatishki.daugelis zmoniu taip sako.dabar statau sau tiksla.teisingai maitintis+sportuot,kad tapti modeliu.mano ugis 1.70,svoris 62kg.matm.90-67-93. jei per 2 menesius numesciau 8 kg,ir tada sverciau 54 kg,galeciau bandyt savo jegas?
Lil\\\\\\\'L 2008-11-01 21:31:24
Mano drauge issiuntinejo savo anketa i beveik visas modeliu agenturas kurias rado siame sulapija bet as ja vis atkalbineju nuo modelio darbo nes bijau kad jai gali nepasisekti. Jos uzgis 163 jau 12 metu svogis 48 matmenys *82 *66 *92 tai ka manote ar jai tikrai nera sansu?
Meilia 2008-11-04 16:28:38
tikrai nera ...
... 2008-11-06 17:19:22
uzpildziau anketa ir gavau atsakima kad esu kvieciama pokalbiui;) manau si agentura teiseta;) as ja pasitikiu;)
Laura 2008-11-06 19:36:02
Noreciau paklausti,kaip atsiusti jum nuotraukas,pildant personazo registacijos anketa?
Egle 2008-11-07 13:10:31
Ką galit pasakyti apie agentūrą''Revanda''?
Karelyte 2008-11-08 18:53:25
Laba diena, noreciau paklausti, as kazkada labai labai senai siunciau jums savo anketa ir jus man parasete kad kolkad galeciau buti personazas, neseniai drauge nusiunte jums anketa ir jus ja pakvetete atvaziuoti pasirodyti, jis noretu mane kartu pasiimti ir taip pat kad ir as pameginciau, tad ka man reketu daryti, nes anketos antrasyki jau nebeleidzia atsiusti, ar jus galbut tiesiog galite priimti merginas ir jas apziureti nepakviestas?
nmJ 2008-11-30 20:14:48
sakykit kokia modeliu agentura patartumet lankyti Klaipedoje,ir apskritai ar Klaipedoje yra rimta agentura? Aciu.
Li 2008-12-10 12:58:55
Sveikos ;) gal galit kuri pasidalinti patirtimi, nusifotografavusios Amodelicoj. Kokius rūbelius vežėtės ir pan.?
Inga 2008-12-20 15:07:12
o kokia menesio kaina ?
kristina 2009-01-02 23:45:45
kokia kaina ??
karole 2009-01-03 00:36:58
Ka zinote Apie SimplyTOP models?! butinai reiketu info. ACIU
D.. 2009-01-03 23:39:24
ka zinote apie simplyTOP modeliu agentura. ACIU
.... 2009-01-04 16:31:11
http://www.simplytop.net/?p=contacts
(: 2009-01-06 18:46:01
gal kas nors zino daugiau informacijos apie simply top modeliu agentura prasau informacijos jei negaila.
saule 2009-01-09 23:01:07
ar tai patikima agentura?
saule 2009-01-13 20:11:55
Ka manote apie ABCmodels agentura?????
Agnee 2009-01-14 09:31:06
Sveiki, ka galetumete patarti gerai atrodanciam vaikinui 17 metu? Ar reikalingi tokio amziaus vaikinai ?
Edgaras 2009-01-14 22:25:18
Kur būtų reikalingi 16 metų vaikinukai ? Gal ką rekomenduot galėtumėte ? Kokią nors agentūrą su perspektyvom. Kaip žinau, pas jus reikalingi tik 30~ metų vyriškiai, taip ?
Vaikinukas 2009-01-18 00:20:19
man ydomu ka sulo modelems uz ju darba
moda 2009-02-10 19:01:55
pažiūrėkit agentūos RIČIS models naujus veidus. Iš kur ten RIma T. atsirado?
dsa 2009-02-12 16:24:48
Gal kas galit pasidalint ispudziais, susijusiais su "Zvaigzdziu taku"? ;)
Inga 2009-02-25 19:53:43
sveiki,,, noreciau paklausti supermodels, ar palemes kurioms jus pasakabinate ir pakvieciate atvaziuoti pasirodyti , pirmoji fotosesija pas jus kainuoja...? ir ar joms atsivezti kokiu rubu..? buti pasidaziusioms..? gali atsakyti ir tiksliai zinantys zmones.. bet labiau domina supermodels atsakymas :)
amadeja 2009-02-28 20:08:44
O jai as ne 170cm tai man pas jus modeliu buti negaliu?
Gintare 2009-03-01 13:56:31
to gintare : modeliu dirbt negali. bet gal kurnors kitur tiktum.. bet ir tai, tu turi atvykti pasirodyti i agentura. vien is aprasymo niekas nieko nesprendzia
supermodels 2009-03-01 19:00:39
Tai jai as pas jus i agentura atvykciau tai pakeistu kanors?
Gintare 2009-03-03 21:08:30
Mano svajone tapti modeliu ,man 15 metu ,bet ugis tik1,66 gal galetumete patarti i kokia agentura galeciau kreiptis?
Romena 2009-03-13 14:12:05
sakykit ar nuo dantu grozio priklauso priemimas
milda 2009-03-24 02:44:01
laba, turiu klausimą. ar priimtu kas būti fotomodeliu (be jokių madų pasirodymu ant podiumų.) nes esu dėja tik 1.65cm ūgio sveriu 48kg. Girdėjau kad Japonijoje reikalingi žemesni modeliai nei įprastai, ar būtų galima kaip nors susižinoti tiksliau apie tai? būčiau be galo dėkinga .
Vilė 2009-03-30 20:33:17
Supermodels, kaip manot? Ar as tinku buti modeliu? Ugis 1.76 - 1.77. Svoris 55kg. Ismatavimai nuo virsaus - 86-60-87. Jai tinku, tai kokia agentura man pasiulytumet? Didelis dekis ;D
... 2009-04-04 19:47:05
Beje, skaiciau, kad jus negalit atsakyt i tokius klausimus ar rekomenduot agenturu ;)] Visiskai suprantu ir rimtai i galva neimsiu... Tiesiog siaip smalsu ar tikciau ;D Parasykit savo nuomone
... 2009-04-04 19:54:30
gal zinot kokia menesio kaina?
hmm 2009-04-12 17:11:50
sveiki. ar yra tokia agentura kaip UAB modelis?? štai internete radau svetainę http://modelis.110mb.com/tapk.htm tai kažkaip įtartinai pasirodė....?
anonimas 2009-04-14 12:25:18
Sveiki. As internete uzpildziau modeliu atrankos anketa ir man paskambino, kviete atvykti i modeliu agentura. Ju agentura PMST. Gal galit atsakyti, ar verta prasideti su sia modeliu agentura? Ar tai rimta agentura? Nes tikrai nenoriu pakliuti i nenaudeliu rankas.aciu
Gintarė 2009-04-14 16:54:43
Ar yra tokia agentūra lietuvoje? www.crystalagency.lt ??
Rūta. 2009-04-17 13:14:35
man irgi idomu ar yra tokia agentura kaip Crystal Models ?
anonimas 2009-04-19 18:44:02
kiek girdejau apie cia agentura PMST,isties neblogi atsiliepimai,labai faini zmones ten dirba,tikrai manau nesigailesi nuvykusi:)
to Gintare 2009-04-24 19:31:10
KREIPIUOSI I SUPERMODELS, sakykit ar modelio darbui labai trugo nosis su kuprele?girdejau, kad yra tokiu modeliu ir, kad netgi kitiems uzsakovams tokios patinka?ar cia tiesa? ir kiek sansu tapti modeliu na jusu agenturoje?
Geismante 2009-04-26 14:13:38
Pasikartosime: I klausimus pagal aprasymus niekas neatsakys, prasome apsilankyti agenturoje ir ten bus galima atsakyti i visus klausimus, kas liecia modelio isvaizda ir tinkamumuma.
Supermodels 2009-04-27 11:02:15
Labas ;) ka galetumet pasakyti apie madesa modeliu agnetura?mane pakviete pokalbiui tai nzn ar vaziuoti.
San 2009-04-29 16:45:02
mazai ka girdejau apie sia agentura,tiesa pasakius isvis nieko apie ja negirdejau ;D tai jei kviecia nuvaziuok pamatysi kaip ten viskas,gal pasiseks....
:):):) 2009-04-29 18:59:31
As irgi nieko negirdejau, kadangi ta agentura klaipedoj, o as pati netoli klaipedos gyvenu, tai gal ir nuvarysiu :)
San 2009-04-30 13:29:20
As irgi nieko negirdejau, kadangi ta agentura klaipedoj, o as pati netoli klaipedos gyvenu, tai gal ir nuvarysiu :)
San 2009-04-30 13:39:33
Sveiki,gal kas zinote kanors paie modeliu agentura CRYSTALAGENCY?
? 2009-05-01 12:34:57
sveik. kreipiuosi į SUPERMODELS. ar yra tokia agentura Crystal Models ?? ačiū.
anya 2009-05-02 19:34:28
Noriu paklausti jai tapciau kuriosnors agenturos modeliu..man nereiketu moketi jokiu pinigeliu??ir ar galeciau uzsidirbti?
Aurelija 2009-05-08 09:59:50
ar yra tokia agentura CRYSTAL AGENCY ?? (cia klausimas super models) aciukas
Rima 2009-05-08 13:32:23
Zinot, tikrai nusibodot su savo klausimais apie pinigus. Man toks jausmas, jog i visa sita reikala jus ziurit, kaip i stambia kupiura. Pinigai mokami ne visiems ir tikrai ne visi gauna pelno is modeliu darbo. Nepamirskit, kiek esate vertos, tiek ir gausit.
Model 2009-05-08 17:48:26
ar yra tokia agentura CRYSTAL AGENCY ?? (cia klausimas super models) aciukas
Rima 2009-05-11 14:38:35
Gal žinot kur Šiauliuose yra modelių mokykla arba modelių agentūra. jei zinot busių labai dėkinga jei parasysit ma i el. pasta. vidaivaa@gmail.com
Gintarė 2009-05-11 21:46:44
jei mano kojos siek tiek kreivos ar galeciau kada nors tapti modeliu?
akva 2009-05-19 14:54:58
ar yra tokia agentura CRYSTAL AGENCY ?? (cia klausimas super models) aciukas
Rima 2009-05-19 22:04:41
jeigu norit "pataisyti"savo kuno linijas nesportuokit o laikykitės dietu.nes sportuojant kitaip vystosi figura ir jusu i modeliu agentura gali nepriint.dar jei norit tapti modeliu nepesiokit antakiu.sekmes visoms
julija 2009-05-27 17:45:02
Del sporto ir dietu sutinku su Julija. O del antakiu.. Be abejo dabar "ant bangos" nepesioti, naturalus antakiai, bet tai dar nereiskia, jog jei jie bus ispesioti, taves nepriims i modelius.
Model 2009-05-28 12:55:00
Gak kas zinote apie Kiara fotomodeliu agentura? Aciu
as 2009-05-29 19:21:45
Gak kas zinote apie Kiara fotomodeliu agentura? Aciu
as 2009-05-29 19:29:18
o fotomodeliams irgi reikia tokio ugio 172?
V 2009-05-29 22:14:26
labai prasau gal kas ino daugiau infomacijos apie agentura simplyTOP, jie man raso kad jei as ir amno tevai sutinka jie atvaziuos i lietuva del sutarties pasirasymo ir pan, beda ta kad pakankamai informacijos apie juos neransu, galvut kas nors zino daugiau? gal kas yra is ju sios agenturos modelis?
pagalbos 2009-05-30 09:22:45
apie simply top esu girdejusi, mano viena pazistama uzsiema tuo, kad pasiraso su modeliu sutarti ir dirba kaip jos vadybininke, t.y. pramusa kelia i usieni ir pan. ji dirba simly top. ji daug keliauja po pasauli, bet yra is Lt. tai gal su ja susidurei. nenoriu klaidinti, na bet va tiek zinau. paciai butu idomu daugiau suzinoti:)
saule 2009-06-01 00:32:45
na kiek man rasinejo per emaila, tai ten yra vyras ir bendraujame angliskai.
aa 2009-06-01 14:00:42
gal kas zinot kanors apie madesa modeliu agnetura klaipedoje?
Sega 2009-06-01 14:10:05
sveiki noreciau pabandyti tapti reklamos veidu ar dar kuom kur galiu kreiptis?
rama 2009-06-02 13:58:18
noreciau pasiklausti ar kazinote apie agentura crystalmodels,ysikurusi ji kaune. neseniai buvau pakviesta,bet fotosesija vyko pas tokia mergina namuose,antra fotosesija taipat,ir po antros fotosesijos ji man jau siule isvaziuot po savaites ir sutartis jau turejo. Man tai pasirode tikrai nelabai ytiknama ir nusprendziau niekur nevaziuoti.
kamile 2009-06-07 14:50:21
kamile > parsyk man y email > zmogus1995@gmail.com
anya 2009-06-09 21:59:05
kam cia sakei?
kamile 2009-06-14 22:16:18
gal kas nors priklauso modelių agnetūrai ABCModels ? pasidalikit patirimi. ačiū
anya 2009-06-15 18:04:10
tai, čia tau rašiau ;]
anya > to kamile 2009-06-15 18:04:32
Visai neseniai radau viena modeliu agentura Ričis models. Norejau paklaust gal ka nors girdejote apie ja?
Clar 2009-06-16 13:30:11
kiek žinau, tokia egzistuoja :)
anya > to Clar 2009-06-16 16:43:28
Klausimas supermodels: zinote kanors paie modeliu agentura CRYSTALAGENCY? ačiū
anya 2009-06-16 16:44:33
as taip pat noreciau suzinoti apie crystalagency.lt ar cia rimta, ar kaip ir dazniausiai tiketi neverta? kas nors gali suteikti informacija??? SUPERMODELS, ar tikrinate foruma?
me 2009-06-17 17:34:49
Man su ta agentura Ričis models vistek neaisku... ar tai rimta agentura ar tokia kur merginas pas seihus isveza? Man nieko neteko apie ja girdet, taciau kai radau sios agenturos puslapi tai sudomino. Man labai reikia info, supermodels, jejgu ka zinot apie sia agentura parasykit.
Clar 2009-06-18 13:40:41
As noreciau pereiti i kita agentura, bet ji tik Vilniuj. Ar imanoma priklausyti, jei gyveni Kaune? Kaip agentura reaguotu ir, jei tiktum, ka tada reiktu daryt? Vazinet i kasttingus paciam ar kaip...? Klausiu Supermodels ir kitu, jei gali padet. Aciu
... 2009-06-20 12:29:01
gali priklausyti bet kurio miesto agenturoms, daug mano pazystamu is siauliu priklauso tai vilniaus tai kauno agenturoms ir tai tikrai netrukda, i kastingus atvazineji pati ir viskas :)
to ... 2009-06-21 21:44:40
laba, ka girdejote apie zvaigzdziu takas, modeliu studija? ar tai rimta agentura?
rebelde 2009-06-22 15:24:23
Lb aciu ;) Bet jauciu lb daug pinigu suris, jei reiks vazinet. O as kazka esu girdejus, kad jei tampi geras modelis, tave pati agentura pasiema, tj yra atvaziuoja autobusiukas ir tau nk nekainuoja. Tj gali but tiesa?
... 2009-06-22 16:54:00
Zvaigzdziu takas tai yra ne modeliu agentura, o modeliu mokykla labiau :)
anya to>rebelde 2009-06-23 21:34:02
ten uzsienio agenturose, dazniausiai japonijoje ir kinijoje kitur nesu girdejusi gal dar NY, ten tiesiog yra paskirtas vairuotojas ir jis nuveza i kastingus ir i fotosesijas ir pan.
to ... 2009-06-26 09:48:27
as nesuprantu kaip i siena klausiu, SUPERMODELS KLAUSIMAS: ka zinote apie CRYSTALAGENCY modeliu agentura, negi sunku atsakyti???
me 2009-06-27 20:54:52
Patikimu agenturu desimtukas skelbiamas ir cia ir jurgita.lt.
Supermodels 2009-06-27 20:59:46
Aciu ;D
... 2009-06-28 20:47:12
O kaip del Modelių agentūra - MAGENCY,patikima ji?
Klausimelis 2009-06-30 15:04:30
ar bus supermodels atranka vasarą?
olia 2009-07-02 13:40:28
O nuo keleriu metu priimamos paneles i supermodels arba amodelica?
Lilija 2009-07-04 22:04:25
Laba diena, norėjau paklausti jeigu esu prie personžų ir aš nenoriu tokių nuotraukų ar galima jas ištrinti? Arba bent pakeisti į kitas?
. 2009-07-07 17:59:13
Gal kas nors galetu duoti info apie supermodels? Jusu nuomone tai gera agnetura? Zmones ir manekenes malonios? Bendraujancios? Atejus naujokiai lengva? :) ACIU
... 2009-07-20 14:35:39
nuo keliu metu priimat?
? 2009-07-20 14:39:02
jei buvau jusu agenturoj pries 2 metus, bet nesulaukiau atsakymo, ar verta bandyti dar karta dabar? Juk per du metus daug pasikeiciau... aciu uz atsakyma ;)
ieva 2009-07-25 04:19:29
o kodel niekur nerandu PMST agenturos?
lialka 2009-07-27 06:22:41
Sveiki, aš Laura man 13 metų jau nuo mažens svajoju apie modelio darbą, ir norėjau paklaust ką galėčiau padaryti būdama tokio amžiaus dėl norimos tolesnės modelio karieros ?
Laura 2009-07-27 19:40:00
jei buvau jusu agenturoj pries 2 metus, bet nesulaukiau atsakymo, ar verta bandyti dar karta dabar? Juk per du metus daug pasikeiciau... aciu uz atsakyma ;)
ieva 2009-07-29 02:40:46
Sveiki,ka galetumet pasakyti apie agentura "zvaigzdziu takas"?
Akvile 2009-07-30 18:41:11
nepatariu eiti i zvaigdziu taka padarys tau nekokybiska fotosesija kazko pamokins ir tuo viskas baiksis... be to vadove pastoviai veluodavo i pamokas o uz viska teko sumoketi 900lt dabar spjaudaus ant tos agenturos. ten nebent sokius galima lankyti
- 2009-08-04 00:09:14
kodel jei modelis 168 tai jau niekas neziuri ar jis perspektyvus? nejaugi jei ugis neatitinka tai viskas? negalesiu siekti buti modeliu?
Modeliukas 2009-08-04 00:10:36
aciu kad pasakei apie zvaigzdziu taka dabar zinosiu, ;**
akvile. 2009-08-20 11:11:47
Gal žinot kada vyks atrankos Panevėžyje?
Laur. 2009-08-24 02:50:09
Ka zinote apie pauksciu taka?ar verta prasideti?ar sukisiu pinigus ir nieko negausiu?ar moka ten ar tik isduria zmones?
PerLa 2009-08-24 15:09:25
Ka zinote apie ZVAIGZDZIU taka?ar verta prasideti?ar sukisiu pinigus ir nieko negausiu?ar moka ten ar tik isduria zmones?
perliukas 2009-08-24 15:09:58
Ka zinote apie pauksciu taka?ar verta prasideti?ar sukisiu pinigus ir nieko negausiu?ar moka ten ar tik isduria zmones?
PerLa 2009-08-24 15:11:16
Perla, pasiskaityk komentarus ir nebeflood'ink.
Laur. 2009-08-26 02:56:57
sveiki . noreciau paklaust . kokie tiuri buti matmenys vaikinui ta prasme ugis svoris ir apimtys? man yra 17 metiu.
gedas 2009-09-04 03:39:32
pritariu Gedui, butu idomu suzinoti... taip pat norejau paklausti, o nebutu efektyviau tiesiog susisiekti su norima agentura ir susitarti del susitikimo negu pildyti ir siusti anketas ? nes niekad negauni atsakymo ;/ taip pat kas gali pasiulyti geras agenturas buciau dekingas jei bruksteltumete man i e-mail: nerijusgood[@]gmail.com :)
Nerijus 2009-09-06 05:45:00
Modilinos,Image gruop ;)
Nerijau: 2009-09-08 03:08:29
Supermodels taip pa gera. : )
Laur. 2009-09-12 03:10:00
Man ji irgi patinka :)
... 2009-09-19 00:57:50
Kokie turi būti 14 metų merginos standartai? Svoris, ūgis. Mano ugis yra 1,73 svoris 57. Tinkama?
Ingrida 2009-09-23 12:00:38
Noreciau paklausti, ar subku atejus naujam veidui buna agenturose> Pvz Supermodels? Ka reik daryt?
... 2009-09-26 14:25:27
O darant portfolio jis tikrai yra būtinas ? Ar taip supratau ,kad jeigu modelis perspektyvus ir pasirašai sutartį tai agentūra apmoka?
trututuu 2009-09-27 04:23:02
Ka zinote apie velvet models?ar patikima agentura?ar nepardawineja ir neisnaudoja mergaiciu?noreciau pabandyt bet bajsu nes apie ja nedaug ka zinau.
Vika 2009-09-27 15:56:01
O ka zinote apie agentura NEWLINE??????????? pas jus tokios paminetos nematau
I E V A 2009-09-28 04:19:30
velvet models tai pasiulys tau ne tik ero nuotraukas, bet ir porno. pardavinet nepardavineja, bet su kokiu fotografu tai teks pasimylet. aisku ne per prievarta, bet uz atlygi.
mira 2009-10-07 03:44:32
Kreipiuosi į tas, kurios ką nors išmano apie Modilinos agnetūra. Taigi, mane pakvietė atvykti, na, žinoma, be makijažo, atsinešti bikini ir t.t., BET man tai labai keista: kodėl jie mane pakvietė, jei mano ūgis nesiekia 170cm, turiu klubus apvalius ir pan. Ar eiti, rizikuoti, ar jie visoms taip rašo? Labai ačiū už atsakymus.
/ 2009-10-08 04:53:42
Modilinos agentūra tikrai visų iš eilės nekviečia,jei tave pakvietė,turbūt mano,kad esi tinkama,galbūt turi kokių išskirtinų bruožų,todėl siūlau eiti ir pasirodyti agentūroje :) nieko blogo nepadarys
to / 2009-10-09 06:52:34
Na, pasirodyt, tai pasirodysiu, tik šiaip vis tiek nedrąsu, nes seniau dirbau su kitom agentūrom, tačiau priaugau svorio, tai va, kažkaip dėl to kompleksuoju
:) 2009-10-11 09:12:41
sveiki mano drauge labai noretu tapti modeliu, bet galvoja, jog yra per stora,jai trylika, ugis virs 170 cm, svoris apie 60 kg.ar su tokiu svoriu trylikamete galetu bent jau pabandyti tapti modeliu? is anksto aciu.
paulina 2009-10-24 09:51:37
Sunku pasakyt vien pagal svori,reikia ja ir gyvai pamatyti ir apimtis zinoti,siaip 60 kg mano manymu yra daug
to paulina 2009-10-25 05:10:28
KLAUSIMAS SUPERMODELS: kiek mazdaug turi sverti tryklikos metu mergina kurios ugis apie 1,75-6cm. kad tapti modeliu.?
g 2009-10-27 05:03:47
tai sakot, norint sulieknet reikia laikytis dietu o ne sportuot? o nuo keliu metu ju galima radet laikytis? nes jei anksti tai ten tipo gali kazkas sutrikti ar pan.
f 2009-10-27 11:39:50
Kiekvienas žmogus sveria skirtingai,tai priklauso ir nuo kaulų,viena gali sverti 45kg,o kita 55kg nors abiejų ūgiai bus tokie pat ir abi bus lieknos,tačiau vienų kaulai stambesni,kitų smulkesni,svarbu yra proporcijos ir apimtys,kurias visi besidomintys mada tikrai puikiai žino.Ir siūlau paskaityti,pasidomėti,o tada klausinėti
to g 2009-10-28 14:47:05
http://jgrtyjp.com/
odopayImmeree 2009-11-01 05:01:02
gal kas zino ka nors apiwe agentura PMST? gavau visitine kortele visai atsitiktinai ir nieko beweik apie ja nzn...
pukute@ 2009-11-05 05:37:58
PMST dabar vadinama Image models agentūra,nes prisijungė prie tarptautinio modelių agentūrų tinklo PMST.Plačiau apie agėntūrą gali paskaityti čia,susiradus Image models agentūrą,ten rasi daugiau informacijos.
to pukute@ 2009-11-07 07:18:44
Gavu pasiulyma bendradarbiauti su 'Vilnius models Management' , (www.vilniusmodels.lt) ar tai legali ir gera agentura?
panele 2009-11-11 15:40:56
HEY. gal kas galite pasakyti kokia gera foto modeliu agentura? nes niekur nerandu , visur vieni modeliai... patarkit :)
IEVAAA 2009-11-14 14:29:53
HEY. gal kas galite pasakyti kokia gera foto modeliu agentura? nes niekur nerandu , visur vieni modeliai... patarkit :)
IEVAAA 2009-11-14 14:34:23
Kiek teko girdėti, Lietuvoje nėra agentūrų, kurios užsiima su foto modeliais. ;}
To Ieva 2009-11-15 14:10:40
gal supermodels ar kas nors gali pasakyt ka nors apie CRYSTAL MODELS agentura? nes agenturu sarase neparasyta nieko,ar legali?ar neisveza ten kur nors?:D
as 2009-11-16 06:21:08
Jei prieš du metus mane atsirinkote į personažus, ar galėčiau atsinaujinti pas jum vėl? nes gerokai pasikeičiau, bei apimtys tapo tinkamos modelių standartams.
:) 2009-11-19 11:02:32
Sveiki , mano anketa susidomejote .Ją nusiunčiau siandien , ir laiską jau gavau . Ar trugdo jei ant veido yra nedideliu apgameliu?
nilka 2009-11-26 11:48:26
Labuką , mane pakvietė atvykti , ar atvykus jai tikčiau tada ir pranestu ?
aklin 2009-11-26 15:15:03
pasakykit ka nors apie crystal models,prasau,apie ja nieko nerasot,ar legali? mane atrinko tai nezinau ar eit.
as 2009-11-27 10:40:47
O kiek kainuoja supermodels palankyti menesi?a?
Karina 2009-11-30 06:45:14
Laba diena,ka manote apie Vilnius models agentura????
as0 2009-12-01 08:23:51
gal zinote agenturu, kurioms reikia viakino 16 m?
jis. 2009-12-02 13:10:51
na as galiu papasakot apie ta jusu simply tom imone na nieko gero as juos pazistu asmeniskai tj nevarkit ir laiko savo negadinkit uz fotosesija moket nieko nereikia bet fotkes zmones iseina baisios nes nera fotografu tik kazkokie megejai kurie neturi nei patirties nei ka, o vizazistu irgi nera viska daro 1 tas pats zmogus ir baisiai
Lialiaa 2009-12-10 08:59:22
Gal žinote kokių agentūrų ,kur gali būtų foto modeliu būti? Visur tik modeliai modeliai , o FOTO modelių mažai kur randu.
Sandra 2009-12-22 14:04:29
Crystal models agentura niekur legali, nesvariu darbeliu neatlieka. Ja ikure vienas buves ecma modelis. Siaip panos darbu kiek zinau nelabai gauna, tad geriau eikit i zinomesne agency...
... 2009-12-25 09:38:42
labas noreciau paklaut, ar galima ateiti pas jus i agentura jei ugis yra 1.70 o apimtys 83-63-89. Ar yra sansu buti modeliu? mano svoris 54.. ar net neverta bandyti?
LLLLLLLLL 2009-12-29 09:14:25
SuperModels prisirenka daug panu, o darba pasiulo 2 is 20
Laura 2010-01-08 17:07:02
Sveiki, noreciau paklaust. Kodel nepriima nuo 21 metu?
Simpatiska 2010-01-12 05:28:42
Dar vienas klausimas. O ar priima negirdincios merginos?
Simpatiska 2010-01-12 05:30:30
Modelis turi būti jaunatviškas,gaivus,manau nėra taip,kad nepriima,tiesiog dabar
to simpatiska 2010-01-13 11:20:41
amodelicoj 2007 - 2008 metais fotosesija buvo 500 lt, 600lt, taciau niekur niekada ir nekviete... Cia kaip kam matyt - vienus prakisa, kitus ne...
lile 2010-01-13 11:32:35
O zavigzdiu takas puiki agentura, tai tarsi modeliu mokykla - matyt mergaitei nepavyko iveikti sunku fizini darba, tad ir smeizia... Patikekit, cia tikrai puiku :)
lile 2010-01-13 11:41:31
ka galite pasakyti apie modeliu agentura Major Amber Models ar tai patikima agentura? labai prasau atsakykit nes ruosiuos eit i atranka :) aciu :)
leila 2010-01-14 09:30:28
Aiskutis. Nors man tik 21 metu, bet labai jaunai atrodau, ne pagal metai. Mielai noreciau buti modeliu. Kazin ar priima... Bet Viena beda turiu. Beda, kad as ne girdinti. Truputy nerimauju. Labai seniai norejau buti modeliu
Simpatiska 2010-01-28 09:48:32
Gal ka žinote apie agentura crystal models?? Mane kvietė, bet man atrodo, kad jie verčiasi prostitucija, nes nepasikvietė nei pažiūrėti realiai o iškarto darbo ieško. Labai prašau parašykit ka apie ja žinot, ačiū :)))
Gintarė. 2010-01-29 06:27:54
ar galima butu suzinoti, ar yra tam tikri reikalavimai buti priimtam i modeliu agentura "Madesa" ? norieciau suzinoti kokie , ir aplamai daugiau informacijos apie agentura.
Kristina 2010-02-01 10:00:58
O ka zinote apie Mp Models agentura? ar verta ten registruotis?
Aukse 2010-02-06 04:55:17
O ka zinote apie Mp Models agentura? ar verta ten registruotis?
Aukse 2010-02-06 06:48:34
Norejau paklausti ar jums tinka i modelius su randais?
Simona 2010-02-07 09:12:04
Dar norejau paklausti ar tinka 1,70 ugio lieknos merginos?
Simona 2010-02-07 09:14:20
iskur turim zinoti ar tinka ar ne juk reik ne tik ugio bei sudejimo,bet tj ir grazaus skaistaus veido.graziu bruozu...
Coco to Simona 2010-02-11 06:47:32
As esu 11m,noriu buti mazuoju modeliu.....Esu drasi,161cm mergaite...
Agne 2010-02-12 11:45:59
Norejau paklaus, kaip visa tai suderinama su mokslais ar daug pamoku merginos praleidzia?
Kristina 2010-02-15 08:42:40
parasyk prasau savo email'o adresa
G - to Simona 2010-02-17 06:00:34
Laba diena , kad ir esame nauji , bet esame tikrai perspektyvus ir turintys ne maziau kontaktu Lietuvoje bei uzsienyje nei kitos modeliu agenturos , taip pat noretume pamineti , jog dirbame ir su Joy Milane , su Dolls Taiwane ir su kitomis agenturomis , kurios atvyksta i atrankas pas mus , jau nekalbant apie Lietuvoje turimus rysius , ju abstu ir vis dar daugeja ... Taip pat mums priklauso projektas " Sukurks Save " - vienintelis projektas Lietuvoje , sujungtas su sportu , ne tik groziu ! Taip pat perspektyviems modeliams darome fotosesijas nemokamai, leisdami savo lesas ne barteriu . Labai butu malonu , jei rasydami apie kitas modeliu agenturas , pasidometumet informacija , kuria mielai Jums pateiksime . Is anksto aciu , Jus( Supermodels) visada rekomenduojame , kaip viena is geriausiu modeliu agenturu ! Linkime , jog , vieni kitiems tik padetume sekmingai gyvuoti !
Vilniusmodels 2010-02-18 09:09:55
Vilnius models jus biski persistenget pasakydami kad supermodels viena is geriausiu agenturu lietuvoje..Nemanau xD
haha 2010-02-18 10:59:55
Supermodels, bandziau prisiregistruoti jusu agenturoje kaip klientas, taciau negavau jokio atsakymo.. Dirbu Danijos kompanijoje ir vienas is fotografu noretu atvykti i Lietuva ir padaryti fotosesija savo portfolio'ui samdydamas du modeli (galbut daugiau) dviem dienom. Mus domina kainos, kaip jas suzinoti jei prisiregistruoti neiseina?
G 2010-02-22 03:17:54
Laba diena, norejau paklausti ar yra galimybe tapti modeliu, jei mano dantys yra šiek tiek kreivoki? esu gavusi kvietima i jusu ir i dar kita agenturą, tačiau bijau atvykti, nes manau, kad tai labai didelis minusas.
Ieva. 2010-03-12 08:45:07
Juk kreivi dantys tikrai ištaisoma bėda, o galų gale jeigu tikrai tinki, manau tai nebus kliūtis.
to Ieva. 2010-03-13 07:20:46
Supermodels, gal turite kokios info apie First Face Model agentura? Per mados infekcijos atranka jos atstovai fotografavo merginas praejusias pirma atrankos tura. Nors nenoriu i ja patekti, siaip is smalsumo klausiu, kas cia per nauja ir negirdeta agentura bandanti prisivilioti modelius.
ugne 2010-04-01 11:02:47
Sveiki. skaiciau apie aprasytas agenturas, radau net tokiu kokiu gyvenime nesu girdejus, bet pasigedau olialia models agenturos.
Poof 2010-04-02 00:47:42
Sorry , jau radau :D
Poof 2010-04-02 00:48:37
First Face Model - nesame girdele apie tokios agenturos veikla. puslapis dar kuriamas. Agenturu lietuvoje ir taip gerokai daugiau nei reikia, abejojame ar gali nauja agentura, neturinti stipraus uznugario, ka nors gero pasiulyti modeliams.
Supermodels 2010-04-02 04:41:50
Sveiki, Gal kas ką žinote apie agentūrą "Madesa"?
Karolina 2010-04-02 07:43:12
karolina ar tu nori tapti modeliu? koks tavo ugis , apimtys?
manekene 2010-04-02 07:54:36
Ūgis - 178cm Krūtinės apimtis:75 Klubų apimtis:85 Svoris:53
Karolina 2010-04-02 08:19:15
Ūgis - 178cm Krūtinės apimtis:75 Klubų apimtis:85 Svoris:53
Karolina 2010-04-02 08:20:50
Beje, iš kokios agentūros esi?
Karolina 2010-04-02 09:05:16
sveiki, gal galite pasakyti, kuri agentura geresne - olialia models ar major amber models? :)
eve 2010-04-03 11:47:44
Kokia agentura geriausia Lt?
... 2010-04-06 10:21:33
esu buvus dmax, modilinoj, o dabar tikiuosi pateksiu i image group. Manau BMM, modilina ir image group geriausios. Aisku, kiekvienai kitaip, man pvz BMM atrankoj paklause, ar buvau kitose agenturose IMG kastinge, o kai pasakiau, kad neissirinko, tai buvo mandagiai pasakyta "aciu, viso gero". Zinoma, image group geresne del ivairiu rysiu, kuriu turi bendrasavininkes ir televizijoj ir kitur. Modilina... na nezinau, manes ten visai niekur nekviete, o kai nuvaziavau i mados infekcijos atranka kaip "is gatves", issirinko 5 lietuviu dizaineriai, o veliau dar 3 užsienio. Geriausia, kad ktia diena iskart skambina ir kviecia polaroidu darytis. Laiku susivoke... nors i atranka net nekviete. Nelabai kompetetinga is ju puses. Neisivaizduoju pagal kokia sistema jie sprende kviesti, ar ne. Nors kitos merginos turi darbu. Gal tik man taip. O kas liecia dmax, tai isitikinau, kad tokios "agenturos" - nieko gero. Siulo pasirasyt klaikia sutarti 5 metam baisiom salygom, o kai pussesere teisininke isnagrinejo ir pataise, jau uztilo. Nepatiko jiems mat. Nezinau, kaip jie issilaiko. Kaune isikure nutriususiame senamiescio brome (beveik). Net nera padorios lenteles, ar is vis kokiu zenklu rodanciu, kad cia kas dirba. Na supermodels agenturu topas is esmes teisingas. O kas konkreciai merginai geriau, reik patiem sprest. to eve--> as nesirinkciau nei tos, nei tos. Aisku, ne manekeniskos isvaizdos, o labiau grozio konkursu stiliaus merginai vis tiek olialia, manau, bet kokiu atveju geriau, bent jau del tu telike ir "Zmonese" smezuojanciu mergaiciu...
ugne 2010-04-06 12:46:27
Jai mano ugis 172cm svoris 57kg apimtis 85-60-88,drabužiu dydis 36, ar galeciau buti manekene, arba bentjau modelis?
Justina B. 2010-04-11 09:10:34
labai priklauso nuo veido bruozu ;] ir apskritai is tavo kuno formu apie tai negalima spresti...
coco 2010-04-12 08:44:20
Eve-> Siulau gal geriau Olialia models. Ten salygos priimtinesnes ir darbeliu ten tikrai kiekvienam modeliui yra, kadangi ju dar nedaug tai visoms uztenka.
Liucija 2010-04-19 07:36:09
KĄ žinote apie foto-modeliai.lt ? Labai reikia informacijos.
! 2010-04-22 05:40:47
Gal galėtumėte išsakyti savo nuomonę apie SUPERMODELS? :) gal yra panelių jau esančių ar bent pakviestų katik kurios galėtų pasisakyti. Mane kaip tik kvietė,sakė kad patikau,nori su manimi dirbti. Tai būtų įdomu išgirsti atsiliepimus. AČIŪ,kad nepatingėsit atsakyti ar verta dėmesio ši agentūra :)
Susidomėjusi 2010-04-22 12:45:43
Sveikos, merginos, Gal galetumete pasidalyti savo mintimis apie olialia models? Labai noriu suzinoti ir kitu nuomone, nes mane ten pakviete.
Liocio 2010-04-27 10:11:40
na, as ten esu, man labai patinka olialia models agentura, sulaukiu daug darbu, nuosirdi vadove, draugiskos paneles. zodiu, ten tikrai neblogai.
!!! 2010-04-28 10:00:07
man 13 m mano ugis 173 sveriu 40 kg ar galesiau tamti fotomodeliu ar manekene?
lina 2010-05-01 08:07:47
gal kas placiau galetu papasakoti apie purestaragency?
SUGAR 2010-05-05 03:45:45
ką daryti jei aš labailabai noriu, bet nesiekiu 170?
Alina 2010-05-07 13:31:05
noriu paklausti jei mergina 25 ar jai bandyti ar ne tapti modeliu
Sandra 2010-05-09 16:32:59
o tokia agentura kaip G models is viso dar veikia? nes nieko negirdeti apie ja
as 2010-05-10 12:52:24
į kokią agentūra Jūs patartumėt eiti? kuri perspektyviausia?
@ 2010-05-16 06:18:34
I SuperModels,zinoma :p
;D 2010-05-17 12:22:26
vis dar negaliu apsispręsti į kurią agentūrą eiti. damn, patarsit? į BMM, Supermodels, Major Image group ar į Modilinos?
@ 2010-06-09 12:22:05
Supermodels! Dar gal BMM nk ;D
... 2010-06-10 12:08:58
image group
ugne 2010-06-14 00:07:26
noriu tapti fotomodeliu,pildžiau viena anketa tačiau nepavyko prisiregistruoti.gal galite pasakyti kokiu svetainiu kur galėčiau registruotis?
Simona 2010-06-14 11:59:16
Sveiki. Aš esu iš pakankamai neturtingos šeimos, bet mano galva atitinku standartinio modelio reikalavimus. Norėjau paklausti, ar į atrankas verta eiti tik toms, kurios iš pasiturinčių šeimų?
drovioji 2010-06-23 16:31:11
tikrai ne, jei manai, kad atitinki kriterijus, butinai eik i atrankas ir bandyk savo laime! :)
!!! 2010-06-27 06:47:58
as vaikinas, ugis 176 sveriu 73, apimtys 112 75 90 nieko nenoriu tik taip sakau
m+v 2010-07-06 16:05:58
Gal galite kas nors ka nors pasakyti apie ProducingAgency? Nes as nieko apie ja nezinau, o mane vis kviecia nuvaziuoti pasokti i Ibizija, Korsika... Taip pat i kazkokokioms drabuziu reklamoms nusifilmuot... Ar tai apgalule? Ar taip siulydami isveza merginas i Emyratus ar pan.? At tai is viso patikima agentura?? Aciu.
Greta 2010-07-14 04:48:21
Noriu pagirti Supermodels agentūroje dirbančius žmones.Jie jauni ,gražūs, labai rūpestingi,tolerantiški.Nuvedžiau savo dukrą į šią agentūrą pati ir neapsirikau.Ja rūpinasi.Ji keliauja.Ji patenkinta.O ko dar gali norėti mama?Sėkmės agentūroje dirbantiems žmonėms ir visiems modeliams.
mama 2010-07-15 05:39:57
Meridia :[
Meridia 2010-07-16 02:21:58
Ka manote apie PMST? , man skambino kad atvykciau bet internete mazokai informacijos apie sia modeliu agentura ir tevai noretu paskaityti kas ten kaip
Greta 2010-07-20 10:56:25
ar sitas saitas www.topsmodels.lt legalus? nes daugiua apie ji nieko tiktais zpildai anketa ir issiunti foto keistai man cia
Aurimas 2010-07-26 16:17:41
Gal kas nors apie foto-modeliai.lt galit plačiau? Pakvietė nusifotografuoti, o internete mažai info apie šį projektą :)
Vee 2010-07-28 10:34:58
As lbj noriu but modeliu, tai mano svajone...bet bijau kad neatiyinku reikalavimu, ir kad patekciau tarp modeliu nzn kaip ???;(
nata ;) 2010-08-04 05:29:30
Sveiki, norėčiau paklausti, aš supermodels agentūroje jau daugiau nei metai, bet buvau tik porą kartų kąstinguose, ar dar turiu vilties, kad mane pastebės ir pasiūlys daryti fotosesiją?
Sigita 2010-08-10 10:56:19
Sveiki,noriu paklausti ką žinote apie Bacio models esančius Šiauliuose? Ačiū.
Klausimas.svarbus. 2010-08-16 06:47:36
ar būtų įmanoma tapti modeliu nuo 13 metų su ūgiu 1.61 ?
aš. 2010-08-18 12:09:17
Ar 25 metų mergina gali dirbti modeliu? turėjau patirties dirbti modeliu. Norėčiau sugrižti į šį darbą, bet ar tinku pagal amžiu?
amzius 2010-08-26 02:13:44
sveiki gavau pasiulyma is tomana models kai manote ar ji tikrai nedirbba ar atsinaujino ar kazkas neaiskaus
Gintare 2010-09-02 06:00:14
turiu toki gal keista klausima: tarpas tarp priekiniu dantu - puikus isskirtinis bruozas ar trukumas, kuri reikia salinti?
xxx 2010-09-23 12:49:28
Tomana models veikia,buvau ten nuejusi :)
Erika 2010-09-30 12:17:42
Sveiki, gal žinote, koks fotografas (ar ne fotografas) šeštadienį (09.25) priiminėjo merginas atrankoje?
Paul 2010-10-01 10:33:27
ką žinote apie editos kastinga,planuoju ten vykti :?
Ugnė 2010-10-11 11:07:05
Ir visu ūgiu, ir portretu.
To As 2010-10-18 10:28:14
Beje, norėčiau didesnio straipsnio apie VilniusModels agentūrą.
Paul 2010-10-22 03:39:27
Sveiki ar i jusu agentura reikia butinai atvykti su maudimosi kostiumeliu.?ir ka pirmiausia daro kai ten,pas jus nuvyksti.?
just. 2010-10-28 04:48:31
Nežinau, ar kas nors dar atsakytų Tau iš agentūros, jie čia nelabai beskaito. Taigi manau, kad maudomukas nebūtinas, nes iš karto su juo turbūt net nefotkins, tik jeigu patiksi (bent man taip buvo. Vieną kart nufotkino paprastai, kitą kart jau pakvietė ir fotkino su maudomuku.) Tai kaip jau sakiau, ten tiesiok pafotkina. Pozuot nereikia, padaro tik polaroidus (gali pasiskaityt apie juos, kažkur yra tas straipsnis). Tada užsirašo keletą duomenų ir pasako, laukti, galbūt laukti ar visai nelaukti skambučio.
to just. 2010-10-29 03:10:32
o kodėl čia nėra nieko apie "Pegasus" agentūrą?
** 2010-11-02 10:30:45
Ar Fotomodeliams labai dideli kriterijai? Ir kokia geresne agentura Kaune?
Ju** 2010-11-06 04:07:22
O jeigu mano ugis yra 168 cm tai as netinku ? Butina yra 172 cm ?
Klausimas 2010-11-11 10:34:16
Norejau pasiteirauti ar yra vaikinu modeliu dirbanciu uzsienyje? ar tai imanoma? ps. labai mazai info apie vaikinus modelius internete.
snake 2010-11-18 16:30:37
Tai aisku, kad yra, tik si agentura vaikinais neuzsiima.
to snake 2010-11-19 02:23:03
nu gal reikes bandyt tada kur nrs ;D
snake 2010-11-19 03:25:39
o zinot ka nors apie bacio taprasme kokias ten priema ir pan.
minty 2010-11-20 01:56:40
Ką žinote apie Pegasus modelių agentūrą?Man ten pasiūlė atvažiuoti fotografuotis,kaina 150 litų. Jei kas buvote ten,ar girdėjote kokių atsiliepimų būtinai parašykite čia,arba į gabrielejociute@gmail.com
Gabrielė 2010-12-03 15:10:50
xa xa xa kaip cia ydomu ka daryt toj pirtyj
lidija 2010-12-11 22:04:04
jeigu a sveriu 73, o ugis 160cm. ar turiu galimybiu
... 2010-12-14 03:38:33
Pegasus agentūroje dirba tikrai patikimi agentai. Aš priklausau šiai agentūrai ir tuo džiaugiuosi.
lola 2010-12-18 08:57:33
sveiki,norejau suzinoti apie velvet modeliu agentura?ar patikima?gal kur galima paziuret ir paskaityti komentarus merginu kurios ten dirba?nes mane atrinko per atranka,buvau susitikime,pasiule ten dirbti.
mingaile 2010-12-26 07:50:54
Ką manote apie Olialia models?
Ugnė 2010-12-29 04:21:13
man olialia medeliai yra labai baisus o nauji tai visai karikaturos
mieta 2011-01-07 06:08:58
o jeigu man dwylika metu galima eit? nepermazai.. :)
lia lia 2011-01-10 11:44:46
laba! Noreciau paklausti, o kaip del DAZYTU PLAUKU? Jei as turiu visus tinkamus matmenis, taciau baiminuosi, kad gali nepavyti, del to.. ka manote????
buuum 2011-01-25 10:06:13
Modeliu agenturoms daug labiau patinka tu kuriu plaukai yra naturalus. Mane praktiskai i viena prijeme del mano plauku, nu aisku ne tik del to, bet tas dalykas jiem labai patiko. :)
To buuum 2011-01-27 06:57:40
Ka mano apie baltic model?
ro 2011-01-27 06:58:31
*manot
ro 2011-01-27 07:53:56
Na as turiu ilgus plaukus-sviesiai rudi ir buvau retom sruogelem nusidaziusi plauku pavirsiu...Ir dabar pakviete i modeliu atranka ir bijau vien del tu savo plauku, nezinau ka daryt :D
buuuum 2011-01-27 13:22:46
Tai aisu eik, bijoti del plauku tiesiog kvaila. :) O jei nepaslaptis i kokia atranka tave pakviete, kokios agenturos? :)
To buuum 2011-01-27 23:53:45
*aisku
To buuum 2011-01-28 11:23:42
Ka pasakytumete apie Velvet Models?
Mari 2011-01-29 04:48:57
Sveiki , ar esant jūsų modelių agentūroje(ar kitoje) privaloma keliauti į užseini ? ar yra galimybė dirbti modeliu tik Lietuvoje ?
Iev 2011-02-01 12:31:47
Prasau padekit!!!!! Kur geriau eiti i olialia models ar i baltic model?? Nes olialia vadove ruta is baltic model, bet gal patys baltic models geresni uz olialia?! nu zdz, HEEEELP meeee!!!! :(((
Marija 2011-02-02 09:45:01
Mano nuomone reikia neabejojant rinktis baltic models, ši agentūra tikrai gera. O Rūta buvusi baltic models vadovė.
to Marija 2011-02-03 06:44:37
Sveiki, norėjau supermodels pakalusti vis dėl to nuo kokio ūgio priimate modelius, nes jūsų svetainėje vienoje vietoje rašoma: : Laukiame 13-20 m. amžiaus, ne žemesnių nei 170cm ūgio merginų." o kitoje: "Reikalavimai merginoms: 13 - 22 metų amžiaus, ne žemesnės nei 172 cm.". Net nežinau ar man bandyti pildyti anketą į jūsų agentūra. Mano ūgis 170cm ir mano drauge dirbanti jūsų agentūroje mane įkalbinėja kad užpildyčiau anketą, jos manymu turėčiau būti perspektyvi Azijos šalyse. Rašiau jums El-paštu, tačiau atsakymo nesulaukiau.
*** 2011-02-03 07:36:32
ok. Suzinojau, kad olialia blogiau uz baltic model, bet dabar dar vienas klausimas iskyla: i modilina ar i baltic model??
Marija 2011-02-04 05:42:02
ok. Suzinojau, kad olialia blogiau uz baltic model, bet dabar dar vienas klausimas iskyla: i modilina ar i baltic model??
Marija 2011-02-04 05:43:53
Aš manyčiau, kad baltic models vistiek geriau nes ji rengia kasmetinius turus po Lietuvą ir renka naujus veidus kas liudija jog jiems sekasi taip pat ir sugeba įtvirtinti naujas merginas, o modilinos jau senai turų nerengia panašu ,kad dirba labiau su jau seniau esančiomis merginomis. Bet tai yra viena iš seniausių Lietuvos agentūrų todėl irgi ganėtinai patikima.:)
to Marija 2011-02-04 06:42:46
o jei lankyti modilinos foto studija? galima netik vaikscioti podiumu kur reik tinkamo svorio,o buti fotomodeliu kur svoris 165 svoris 56kg,galima?
aaaa 2011-02-04 13:03:33
ugis 165 :)
aaaa 2011-02-04 13:04:13
Noreciau paklasuti gal kas turi kokiu atsiliepimu apie agentura ECMA? na ar tai tikrai patikima agentura
Toma 2011-02-05 01:58:37
Kiek žinau dabar tos pačios merginos ir vaikšto podiumu ir yra kaip fotomodeliai. Tokių kaip atskirų fotomodelių jau nėra.
to aaa 2011-02-05 05:01:51
ECMA bloga agentura. Patarciau neti.
gabrelka 2011-02-07 10:59:34
Pritariu: ECMA tikrai prastas reikalas. Bet vistiek man nelabai padejot. O tai jeigu modilina dirba su senais modeliais tai man yra galimybiu pralauzti ledus ir iskilti i normalius modelius? O Baltic model turi daug nauju veidu tai manau demesio ne visom skiria pakankamai.. Nu zodziu gal supratot mane, as tiesiog noriu buti tikra, kad kai padesiu parasiuka, zinociau, kad toje agenturoje man pavyks pasiekti aukstumu, :))
Marija 2011-02-07 12:34:09
ar šioje modeliu agentūroje gali dalyvauti 11 metų vaikai ? . būtų malonu , kad atsakytumėte : )
Paulina 2011-02-13 08:16:17
Sveiki,noreciau suzinoti jusu nuomone apie VelvetModels, nes gavau pakvietima atvykti,bet mazoka informaijos skelbiama ju svetaineje, taigi prasau jusu nuomoniu :)
Kristina 2011-02-18 04:12:00
Sveikos panelės, norėčiau paklausti, kokiose agentūrose siūlote užpildyti anketą kai mano duomenys tokie : 82/57/84 plaukai rudi/vidutiniai akys melsvai žalios, o ūgis tik 171,8. Laukiu pasiūlymų ..
Lill 2011-02-21 10:31:57
tavo gana maža liemens ir klubų apimtis, todėl manau, kad esi jauna ; } tad siųlau palaukti metus, užaugsi porą cm ir tada galėsi siųsti anketas.
spėjikė 2011-02-22 07:15:07
noreciau paklausti to paties kaip Lill, duomenys: 85/64/90, plaukai - labai ilgi/tamsi blondinė, akys - mėlynos, ūgis - 173cm?
omi 2011-03-10 05:34:23
Sveiki, mano as turiu visus tinkamus duomenis, taciau mano plaukai yra dazyti. Naturaliai turiu sviesius plaukus, taciau jie yra dazyti vidutine ruda spalva. ar tai labai trugdo?
Raina 2011-03-17 05:14:35
vadovė Rūta Bartašiūtė yra dirbusi modeliu, todėl puikiai išmano savo darbą. vyksta vaikščiojimo pamokėlės, kastingų tikrai ne stoka,o ir merginos išrenkamos :) dirba su perspektyviausiomis viso pasaulio agentūromis. rūpinasi merginomis visada paklausia kaip laikaisi :) beto šiais metais ieško merginų į Elite model look konkursą,nepraleiskit progos :)
apie olialia models 2011-03-17 10:58:57
Mano ugis 1.61 ar ymanoma tapti fotomodeliu nes tai didziausia mano svajone
Am 2011-03-19 10:18:24
Na panelės,kuo puikiausia aukščiau parašyta,kad pagal aprašymą nieko spręsti negalima,o jūs toliau rašot ar galiu jei esu,tokio ar anokio ūgio ir t.t. Manau reiktu nuvažiuoti ir pasirodyti,gi niekas ten nesikandžioja.
Vesta. 2011-03-19 16:06:44
Sveiki . Gal ka nors zinot apie Major amber models ? ar tai padori agentura? Ja galima pasitiketi ?
Eva 2011-03-22 12:19:21
Jau pavargau ieškoti modelių agentūros Šiauliuose. Gal kas žinote, ar bent tokių yra mano mieste?
Rasa 2011-03-23 13:33:30
tos kurios klausiate eiti ten ar ten manau truputi klaidingai mastote. jus pirma nueikit bet kur ir paziurekit ar jus priims ir tik tada ieskokit jau kazko geresnio jei jau ten bus blogai.
............... 2011-04-09 11:04:11
per supermodels atranka is jusu gavau 50lt nuolaida fotosesijai, issirinkau fotografa, ka daryti po fotosesijos? ar nusiusti nuotraukas jum? ar jau turesiu savo booka?
;) 2011-04-25 13:20:15
gal kas žinot ką apie ECMA ?
Iev@ 2011-05-01 04:57:06
Man 12 m. , kokio ūgio turėčiau būti , kad papulčiau į atrankas modelių ?
Ieva :) 2011-05-21 04:40:13
bent 172cm, nepriklausomai nuo amžiaus.
to Ieva :) 2011-06-10 07:57:43
gal zinote kažka , apie "SV models management" naujo ? Todel kad ji jau nutraukė savo veiklą :( Kodel tada nėra jos saraše
Akvile 2011-06-11 14:54:19
ką žinote apie agentūrą modelvita?
Niam. 2011-06-16 07:13:12
gavau pakvietima pirmadieni y supermodels ;) bet nezinau ka daryti ar verta vaziuoti;)))
zivile 2011-06-22 09:56:43
Sveiki, būtų malonu jeigu patartumėte man, mano ūgis 167, matmenys visi kaip tik, veidas tikrai mano ir draugių (kurios dirba modeliais) nuomone tikrai tinka. Tačiau, turiu nosį su kuprele. Ar man tikėtis, kad aš paaugsiu ir eiti į modelius, ar tiesiog jau pamiršti šį reikalą visam reikalui?
Vaida. 2011-06-29 07:57:47
t.y. visam laikui, o ne reikalui. :D
vaida. 2011-06-29 15:07:46
Ką galite pasakyti apie Pegasus modeliu agentura? ar verta joje eiti? :) dėkoju už atsakymą :)
Silvija 2011-07-31 05:19:59
Na pasakysiu savo nuomonę, žiūrėjau aš ten nuotraukas iš tų galerijų, tai man pasirodė labai neprofesionalu. Visai nepatiko. Ir šiaip kiek ieškojau visokiausių agentūrų tai ši mane sudomino mažiausiai.
To Silvija 2011-08-02 09:47:17
Na pasakysiu savo nuomonę, žiūrėjau aš ten nuotraukas iš tų galerijų, tai man pasirodė labai neprofesionalu. Visai nepatiko. Ir šiaip kiek ieškojau visokiausių agentūrų tai ši mane sudomino mažiausiai.
To Silvija 2011-08-02 09:47:37
Jei as uzpyldziau anketa ir gavau teigiama atsakyma ar man uz pirma fotosesija reikia paciai moketi? O kiek uzdirbi jei esi modelis per menesi?
Erika 2011-08-08 17:27:50
ar yra Šiauliuose agentūrų,prašau atsakykite,ačiū.
Livija 2011-08-23 04:34:52
Sveiki, labai atsiprasau uz reklamele, bet teikiame Vilniuje profesionalias fotografo paslaugeles. placiau www.perffecto.lt
PERFFECTO.LT 2011-08-25 05:27:56
Sveiki, labai atsiprasau uz reklamele, bet teikiame Vilniuje profesionalias fotografo paslaugeles. placiau www.perffecto.lt
PERFFECTO.LT 2011-08-25 05:49:26
Sveiki ka zinote apie agentura saumoda ?
Asta 2011-08-29 08:03:40
Ar Klaipėdoje nebėra modelio agenturų apart MADESOS?;oo
Aiiiiii 2011-09-12 11:28:05
Ar Klaipėdoje nebėra modelio agenturų apart MADESOS?;oo
Aiiiiii 2011-09-12 11:30:20
nesamone kazkokia!
koks skirtumas 2011-09-12 18:33:11
Sveiki. Norėjau paklausti, gal žinote ar reikia mokėti už pirmąją fotosesiją Baltick model managenet (BMM) agentūroje? Jei taip, tai kiek? Ačiū.
KOTRYNA 2011-09-25 09:41:30
supermodels komentaruose paskaiciau kad jus saves nelaikote pirmaujancia agentura lietuvoje. norejiau paklausti kuria agentura laikote pirmaujancia?
kristina 2011-09-26 09:48:58
VISOMS KURIOS KLAUSIA KIEK TURI SVERTI TOKIO IR KITOKIO UGIO MERGINA NORINTI BUTI MEDELIU: jus turite ne sverti tiek kiek reikia , bet reikia kad jusu figura butu kuo panasesne i 90-60-90. klubai vieninteliai NEGALI buti didesni negu 90. liemuo kuo plonesnis tuo geriau
. 2011-09-26 09:59:49
Gal esate ką girdėję apie Kauno agentūrą ModelVita? Radau mieste skelbimą ir užėjau į internetinį tinklapį pasidairyti. Labai keista pasirodė man bent jau ir iš kart čia puoliau žiūrėti, bet kaip ir nepamačiau nieko. Jeigu kam įdomu: www.modelvita.lt Būtų įdomu gauti informacijos.
Monika 2011-10-07 08:42:12
Norejau paklausti apie X-models agentura? Gavau is ten pasiulyma,gal kas ten dirba ir gali papasakoti kaip kas?
Inna 2011-10-11 10:50:56
laba diena, gavau kvietimus i "pegasus" ir "modelvita" gal galite patarti i kuria agentura eiti? labai prasau atsakykite kuo greiciau.
juste 2011-10-16 07:29:51
i pegasus nepatariu:) is kart praso 500LT UZ fotosesija o darbas negarantuotas.
mash-hit! 2011-10-25 09:21:15
Sveiki, norejau paklausti gal kas esate Pure Star modeliu agenturoje? Ar zinote kokiu nors atsiliepimu?:)
RamMoo 2011-10-27 02:29:01
Sveiki. Labai prasau parasykit ar yra sansu tapti modeliu jei man dabar yra 15 metu, veido oda lygi su strazdanelemis, nosis kiek kuprota, bet prie mano veido tinka, dantys lygus, ugis 170cm (arba daugiau, matavausi praeitais metais) krutines apimtis 90cm, liemens 70cm, o klubu 94. As tik noriu zinoti ar vertetu siusti aprasyma.
Bubble 2011-11-04 08:23:16
Sveiki. Labai prasau parasykit ar yra sansu tapti modeliu jei man dabar yra 15 metu, veido oda lygi su strazdanelemis, nosis kiek kuprota, bet prie mano veido tinka, dantys lygus, ugis 170cm (arba daugiau, matavausi praeitais metais) krutines apimtis 90cm, liemens 70cm, o klubu 94. As tik noriu zinoti ar vertetu siusti aprasyma.
Bubble 2011-11-04 08:46:11
Sveiki,nusiunčiau aprašymą į jūsų agentūrą ir gavau laišką su siūlymu atvykti,tačiau tam nebuvo laiko. Prieš keletą dienų sulaukiau skambučio ir susitarėme dėl atvykimo pasakė,kad nuotraukos sudomino ar yra tikimybė kažko tikėtis?
:) 2011-11-04 16:55:10
Sveika, jei ir tinkamas tavo veidas, taciau del matmenu tikrai negaletum dirbti modelio darbo... per liemeni gali buti siek tiek daugiau nei 60cm, taciau visuomet tau tai primintu, kad butu gerai numesti ji, taciau per klubus yra tikrai daug. Norint buti paklausiu modeliu, darbo metu negali buti daugiau nei 90cm. Tai gi jei nori buti paklausi ir dirbti, reiks suderinti mityba ir pradeti sportuoti. Tuomet jei veidas bus tinkamas, strazdanos yra savotiskas pliusas.
TO BUBBLE 2011-11-08 12:26:57
kur as galeciau pilnai gauti informacijos apie tai?ir kaip as galeciau susisiekti su itakingu zmogumi apie sita vis paieskaPati gyvenu uzsieni,ir niekaipnerandu tiksliu jusu duomenu,ar e-pasto kur galeciau su jumis tiesiogiai susisiekti.dekoju
mm 2011-11-10 16:51:51
manau,kad geriausia agentura tai Revanda nes as joje db esu ir tikrai lb gera ten:))
am pamirsau 2011-11-15 11:27:46
Juste...Revanda:)
am pamirsau 2011-11-15 11:29:58
sveiki. Esu 1.80 ūgio, klubai 90, liemuo 63, krūtinė 85. Tačiau dešinė mano akis žvairuoja. Ar yra šansai tapti modeliu?
žaneta 2011-11-17 12:20:44
Laba diena, esu 171cm ūgio, klubai 83 cm, krūtinė 82cm, liemuo 65. Turiu ilgus garbanotus plaukus, kurie tikrai gana išsiskiriantys iš kitų. Įdomu sužinoti ar tai yra šioks toks pliusas? Ūgis ko gero šiek tiek per mažas. Dėl jo dar nesu tikra, nes matavimai šiek tiek netikslūs buvo, bet 170 tikrai perlipa. Šiuo metu aktyviai sportuoju, kadangi stengiuosi sumažinti liemens apimtis, taip pat manau pavyks šiek tiek atsikratyti ir nuo klubų. Ar verta bandyti?
Monika 2011-11-21 08:47:07
laba, esu baigusi mokymus ,,Žvaigždžių takas" modelių agentūrą, noriu kažką nuveikt, ką galėčiau? taip pat esu šokėja.
Ilona Ja 2011-11-25 02:36:09
as nesenai pradejau dirbti Modelvita agenturoje, ten puiki agentura visi begalo malonus, man labai patiko ten :)
Oksana 2011-12-07 12:01:25
ar dar kyla klausimu kuri agentura yra lietuvoje geriausia.. Pasiziurekite koki puslapi atsivertusios dabar diskutuojat.. aisku Supermodels.. kuri is agenturu dar ir zurnala nuosava turi? as tik noriu pasakyti viena.. jeigu esate per zemos arba per storos.. tada ne agenturas rinkites, kuri priims, o pamirskite apskritai modeliu darba, nes anksciau ar veliau vistiek teks nusivilti, o jei esate tinkamos - be abejoniu - supermodels..ir dar palinkejimas - pasiziurekite i veidrodi ir realiai ivertinkite savo galimybes;) no offence;)
model 2012-01-03 07:20:57
ar dar kyla klausimu kuri agentura yra lietuvoje geriausia.. Pasiziurekite koki puslapi atsivertusios dabar diskutuojat.. aisku Supermodels.. kuri is agenturu dar ir zurnala nuosava turi? as tik noriu pasakyti viena.. jeigu esate per zemos arba per storos.. tada ne agenturas rinkites, kuri priims, o pamirskite apskritai modeliu darba, nes anksciau ar veliau vistiek teks nusivilti, o jei esate tinkamos - be abejoniu - supermodels..ir dar palinkejimas - pasiziurekite i veidrodi ir realiai ivertinkite savo galimybes;) no offence;)
model 2012-01-03 08:06:17
O kodel nera tokios modeliu agenturos,kaip Modelvita?
Ira 2012-08-31 18:11:25
Sveiki! Gal galite patarti? Labai noriu buti modeliu, bet pagalvoju kad esu per jauna.. ir taip delsiu jau pora metu. neturiu ryzto nueiti i atrankas, nes bijau, kad reikes daug pinigu uz fotosesijas ir kitas paslaugas moketi, o dabar galimybes to tikrai neleidzia. O + mano dantys kreivi.. noreciau deti breketus ir iki kol pasirysiu nueiti i agentura ir spes issitiesins dantys, bet tam irgi nera lesu.. tad nezinau net ka daryti.. Turbut nei neapsimoka meginti siuo metu siekti modelio darbo? kaip manote? :)
pasimetusi 2012-10-05 14:45:43
Sveika. Kiek tau metų? Ir kokie tavo matmenys?
Tadas 2012-10-14 19:21:48
Jeigu cia man, tai man siuo metu 14, matmenys 79-61-89.. Kodel klausiate?
pasimetusi 2012-10-17 19:52:22
o gal zinote kokiu nors geru modeliu agenturu klaipedoje?? nes visos geros kaune....
Inesa 2012-11-29 14:42:11
Merginos, o ar žinote ką apie D-max modelių agentūrą? Kiek skaičiau priima nuo 167, tačiau ar tikrai? Galbūt ir žemesenei verta pabadyti Kokia Jūsų nuomonė į tai?
KLAUSIANČIOJI Monc 2012-12-12 14:23:24
Sveiki, turiu klausima del nuotrauku kurias reikia ikelti registruojantis internetu. Nuotraukos turi buti padarytos profesonalo ar gali buti labiau buitines, tiesiog parodancios mano visus duomenis?
Jis 2012-12-12 22:13:20
Pasimetusi - Matmenys atitinka ;) Inesa - Kaune ir Vilniuje jų yra išties nemažai, tačiau Klaipėdoje yra tik 1 kurią aš žinau ,,Madesa''. KLAUSIANČIOJI Monc - D-max yra apsišaukėlių agentūra, patikėkite manimi Jis - Jos gali būti visokios, svarbu kad jose matyti būtų veidas, ūgis, svarbiausia ekspresija, įsikūnyti į personažą siunčiant nuotraukas. ;)
Tadas 2012-12-30 21:18:19
as noriu buti modelis
indre 2013-01-10 20:22:56
Norėti niekas nedraudžia. Vien noro neužteks, reikia atitikti reikalavimus
Tadas - Supermodels 2013-01-12 18:11:18
Laba diena,ka galite pasakyti apie purestarmamagament? Drauge nusiunte foto,jai jau rašo kada gali i keliones po 1.5 men trukmes,kokios garantijos patikimumo?
klausimas 2013-01-19 15:06:51
turiu kelis apgamus ant veido. tai buti modeliu neturiu sansu?
Deima 2013-01-19 15:32:56
Deima - Šansų visada yra. Reikia atitikti reikalavimus. Nusiųskite nuotraukas agentūrai arba atvykite į ją. Ir ji įvertins ar turite šansų tapti modeliu ar ne. klausimas - Labas, nepasitikėkite agentūra aklai.
Tadas 2013-01-19 17:45:45
bet butina atvykti y agentura?? jei pakviecia nes tarkim manes niekas neveza.. ir man kaip atvykti.. nes tada tevai pradeda sakyti,kad as neturiu pinigu taves y kauna vazineti ir t.t
Neda 2013-01-25 21:18:09
Neda - BŪTINA.
Tadas 2013-01-31 21:40:47
Sveiki, kokių žinių turite apie different model agentūrą Kaune?
Milda 2013-02-28 18:17:12
gal kas zino ar butinai turi buti 90-60-90?per klubus negali buti kiek zinau daugiau nei 90,tiesa?
tk 2013-03-13 17:36:24
Milda - Jūsų minėta agentūra yra nauja, kol kas daug žinių apie ją neturiu. Agentūra daugiau ieško patyrūsių modelių, merginos atrenkamos ne taip griežtai. Tk - Nebūtinai šie standartai. Gerose agentūrose taip.
Tadas 2013-03-23 19:57:33
o merginos, kurios turi spuogeliu ant veido priimamos? nes pati turiu ju :/
megita 2013-03-26 21:57:43
Kuri agentura jusu nuomone geresne: Modilinos ar Major Amber Models?
Gabriele 2013-03-30 16:52:17
Sveiki :) Labai norėčiau sužinoti , kaip ir dauguma merginu ar galėčiau bandyt laime tapti modeliu :) Man 13 metų , ūgis maždaug apie 1.76-1.78 , svoris 59kg. Dauguma žmonių sako kad esu labai liekna :) , labai norėčiau gauti jūsų atsakyma.
Aistė 2013-04-01 17:32:07
Sveiki, aš turiu draugę vardu eva. jos ūgis yra 1,72m, bet ji nesiryžta eiti į modelius ką daryti?
Emilija 2013-04-29 22:58:32
sveiki uzpildziau anketa pegasus modeliu agenturai ir gavau atsakyma y emaila kad galiu atvykti ir pasidaryti nuotrauku uz 100e kurios bus patalpintos ju internetine svetaine ir galbut manimi susidomes uzsenio ar lietuvos modeliu industrijos atstovai ka galetumete patarti ar verta man is uzsenio grysti y lietuva ir pasidaryti nuotraukeliu uz kurias reikia sumoketi 100e ar nebereikalo busiu sumokejas pinigus kazinote apie modeliu agentura PEgasus? aciu uz atsakyma. :)
Ricardas 2016-05-28 00:10:28
 

Komentuoti

Prieš rašant bet kokį komentarą, prašome skaityti DUK ir taisykles. Netinkami komentarai bus ištrinti.


Klausk - Atsakome. DUK

Šioje Skiltyje galite užduoti jums rūpimus klausimus. Mūsų komanda pasistengs jums atsakyti. Būtina laikytis žemiau esančių taisyklių. Jei jų nesilaikysite, klausimas ar komentar...

Ar bet kas gali būti modeliu?

Kas nori būti modeliu? Atsakymas į šitą klausimą – dauguma merginų, bei vaikinų! Nevisada tai garsiai išreiškiamas noras, tačiau giliai širdyje apie t...

Modelių / Manekenių išmatavimai

Niekam nepaslaptis – Lietuva gražuolių kraštas. Daugelis mergaičių svajoja tapti modeliais / manekenėmis, o daugelis vaikinų - krepšininkais. Smagu, kad budami tokia...

Modelių verslo subtilybės ir suktybės. Privaloma žinoti

Kaip žinia, madų verslas nėra nemokama ar bent jau pigi pramogų pasaulio industrija. Galvoti, kad tu gali praverti agentūros duris, kai niekas nežino tavo vardo ir tikėtis, kad tau bus ...

Kaip elgtis per kastingus?

Kastingas, arba lietuviškai „atranka“ yra modelio darbo pamatinė dalis. Kastingą reikia praeiti norint patekti į agentūrą ir dažniausiai kastingas rengiamas beveik ki...

Modelių Agentūros Lietuvoje

Lietuvoje yra labai mažai informacijos apie modelių agentūras. Tokioje mažoje rinkoje susikūrė per daug įvairių modelių agentūrų, todėl labai svarbu žinoti ką teisingai pasirinkti. Vien...

Fotomodeliai ir manekenės. Esminiai skirtumai

Ar žinote, kad fotomodelis ir manekenė yra visiškai skirtingi dalykai? Neretai sutapatinami terminai foto modelis ir manekenė iš tikrųjų turi labai skirtingas reik&scaron...

Kastingai, modelių atranka - kas tai?

Kastingai (lietuviškai: Modelių, fotomodelių atranka) yra modelių verslo „darbo birža", t.y. situacija, kuomet susitinka potencialūs užsakovai (užsienio agentūros, reklamų ...

Modelio sutartis

Modelio sutartis yra oficialus įpareigojantis dokumentas sudaromas tarp modelio (tėvų, jei modelis nepilnametis) ir agentūros. Sutartis paprastai sudaroma dviem egzemplioriais – v...

Modelio Balansas, Statementas / išrašas. Privalu žinoti!

Modelio balansas užsienio agentūrojeKiekvienas modelis išvykęs dirbti į užsienį turi matyti savo uždirbtus pinigus ir patirtas išlaidas. Visas modelio buvimo laikotarpio p...